Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly? (Társkereső oldalak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly? (Társkereső oldalak) Ismerkedem, komoly kapcsolatot szeretnék, mivel hosszú ideig kapcsolatom volt így nem figyeltem fel ezekre.

Figyelt kérdés
Ennyit változott a világ? Ma már a lányok többsége is csak szexet akar? Arról nem is beszélve, egy-két embernek elég érdekes stílusa van. Vélemények?
2015. aug. 3. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem nem is válaszolnak a lányok.
2015. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálam igen,de inkább ne tennék:)
2015. aug. 3. 22:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért neten ismerkedsz?
2015. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nézd, megvallom őszintén: Le lehet oltani, 7 évig kapcsolatban voltam, eljártunk egy-két helyre, de bulizni nem szeretek és nehéz is az ismerkedés és nem vagyok az a nagy társaság kedvelő ember. Remélem nem tartotok attól még nyomoréknak.
2015. aug. 3. 22:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, nyomoréknak nem. De ha kizárod a személyes ismerkedés lehetőségét, akkor lehet pont azt is kizárod, aki a társad lehetne. Egyébként nem gond, hogy nem vagy nagy társasági ember, viszont a töketlenkedés az nem vonzó, na. Kivéve a domináns nőknek.
2015. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre valaki aki nincs teli negatív energiákkal. Igen, sokszor elgondolkodtam azon amit te is mondtál,hogy mi van ha lemaradok. Hülye voltam, mert a kapcsolat alatt mindketten elhanyagoltuk a barátokat és már alig maradt valaki. Ezt nem fogom újra megtenni, ez az amin változtatni akarok.
2015. aug. 3. 22:39
 7/14 Mumusan ***** válasza:
5-el totál egyetértek. 28N
2015. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van szitu mikor a netes lehetőségek nyitnak világot az abkakra..

Ha másra nem, arra jó hogy feltérképezze magát az ember hogy kb. Mik a lehetőségei...főleg ha már nem huszonéves, megvan a saját múltja (válás, gyerekek stb)

Ezzel együtt nem gondolnám hogy én ott fogom megtalálni álmaim bevállalós hercegét...

2015. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon pocsék a magyar online társkereső magatartás.

Valóban szinte csak sexet keresnek a nők és kiutat valamiből, pl. nyomorúságos helyzetükből.

Sajnos én mindegyikbe belefutottam. De ez nem is lenne probléma ha már az adatlapjukat rendesen kitöltenék, hogy mit akarnak valójában és hogy milyenek. Úgy tekintik a társkereső oldalt, mint egy szórakozó helyet ahol mindent szabad. Kiszúrnak egy-egy pasit és elkövetnek minden aljasságot amíg a szerencsétlenje rá nem jön hogy átverték. A szebb, kulturáltabb nők még ha tartós kapcsolat reményében is keresnek ezt nem szabad elhinni, ők csak egy leánybúcsút akarnak még házasságuk előtt. Sok pasi meg bedől ezeknek a cafkáknak, mint pl. én.

2015. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,számból vetted ki a szót! Ment a zöld!
2015. aug. 6. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!