Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő menstruál, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő menstruál, akkor mért lesz tök bunkó?

Figyelt kérdés
Miután túl van rajta akkor meg olyan lesz, mint egy kisangyal. De menstruáció alatt komolyan el tudnám kergetni a barátnőmet.
2015. aug. 3. 23:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
PMS. Premenstruációs Szindróma. Hormonváltozás a menstruáció előtti napokban. Olvass utána.
2015. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Viszont annyit hozzá kell tenni, hogy vannak olyan nők, akik nem bunkók abban az időszakban sem. Előttük le a kalappal! :D
2015. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem minden menses egyforma, de van, amikor jobban fáj a fejem, és olyankor eleve amiatt is feszült vagyok, főleg, ha semmivel nem tudom csillapítani, plusz még ha időjárás-változás is van (erre is hasonlóképp reagál a szervezetem), csak még tetézi a problémát. Olyankor jobban érzem magam, ha békén hagynak, és elvonulhatok, de ez nem mindig jön össze. Szerencsére nem mindig ilyen, és vannak kevésbé kellemetlenebbek is. Türelem a kulcsszó!
2015. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem erre az a taktikám, hogy hagyom elvonulni a nőt, legyen kicsit magában, de biztosítom előtte, ha valamire szüksége van, kiabáljon. :D Aztán, mivel hagyim nyugodni, általában ő kéri később, hogy jöjjön már az a hasfájást helyrerakó répázás. :P
2015. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szóval mégis csak állatok vagyunk.
2015. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Én sose vagyok hisztis,főleg nem menstruáláskor.

Mivel akkora a fájdalmam,hogy élni nincs kedvem,néha még hányom is az erős görcsöktől, vagy volt már olyan is,hogy elájultam.Magamba fordulok,még csendesebbé válok és örülök mikor 3 nap után helyrejövök.

Bár én is ismerek olyan lányt aki megőrül olyankor,ő ilyen alkat...

2015. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
Milyen igényesen megfogalmazott kérdés. Legalább ő csak akkor bunkó.
2015. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, fogadjuk, hogy te is "bunkó" vagy másokkal, amikor legszívesbben egész nap csak feküdnél az ágyban, de nem lehet, a fejed szédül, a hasadban minta 3 kést forgatnának egyszerre és még arra is koncentrálnod kell, hogy ne hányd el magad.
2015. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már a kioktató kommenteket 7-es, 8-as! A titeket ért sérelmeket ne rajtam töltsétek ki, köszi!
2015. aug. 3. 23:59
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Te mennyire vagy kedves és figyelmes, amikor 5 percenként görcsöl a hasad éjjel-nappal és folyik belőled a vér? El sem tudod képzelni milyen... de megnéznélek közben, mennyire vagy kezesbárány!
2015. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!