Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van szülinapom, tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van szülinapom, tegnap megleptek a barátaim. Sajnos egy kicsit többet ittam a kelleténél?

Figyelt kérdés
és elmondtam a legjobb barátomnak h szeretem már hónapokóta. Kedves volt de azt mondta: "én ezt még részegen se mondtam volna el. Soha" próbálom elfelejteni, arra h mi összejövünk 0 az esély, de maradhat minden ugyanolyan?
2010. márc. 7. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt tőle kell megtudnod..
2010. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lesz minden ugyanolyan! Ez 100%...sorry
2010. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Uhh,sajnálom,kérj tőle bocsánatot,és mond meg neki,hogy arról nem tehetsz,hogy ki tetszik neked.
2010. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jajj ne jajj ne jajj ne:(
2010. márc. 7. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csigavér! Csinálj úgy, mintha mi sem történt volna! Valószínűleg akkor ő is úgy fog. Ha mégis rákérdez, mondd (hihetően!!!!!!!!!!), hogy nem emlékszel, miket beszéltetek, részeg voltál. Aztán mesélj neki valaki másról, aki tetszik neked (ha nincs ilyen, találj ki valamit!) Mentsd a büszkeséged, az a lényeg!
2010. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

23:54-es!

sztem ez hülyeség!!!!

2010. márc. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig velem olyan volt, hogy részegen összekavartam anno egy haverommal, aki egyáltalán nem tetszett. Azt mondtam neki, részeg voltam, nem emlékszem - ő nem firtatta, és azóta is sok éve haverok vagyunk, soha nem beszéltünk erről. Néha jó a szőnyeg alá söprés, mint legkönnyebb megoldás! Ellenkező esetben ha nem "ássuk el", lehet, nem így lett volna!
2010. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Semmi baj drága minden marad ugyan úgz talán egyszer más is lesz,de ne aggódj imádlak attól még,hogy bevallotad az érzéseidet...

ÜDV: "legjobb barátod"

2010. márc. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány???????
2010. márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátok vagytok, akkor ettől még nem fog elfordulni tőled. Ha igen, akkor milyen igaz barát az, akinek nem mondhatja el az ember, hogy mit érez???

De szerintem is úgy fog ő is tenni, mintha nem történt volna semmi, és legjobb, ha te is úgy teszel...

És nehogy azt hidd, hogy 0 az esélye, hogy összejöjjetek, a legkomolyabb kapcsolatok barátságból születnek.

2010. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!