Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tul jutni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tul jutni azon, hogy amikor meg egyutt voltunk, mar akkor megismerkedett egy masik lannyal, akivel ossze is jott a szakitasunk utan egybol?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez elviselnem. Egyszeruen nem tudok rajta tul lepni, hogy kesz, ennyi voltam majdnem 2 ev utan. Elso kapcsolat volt, O vagyott meg a kalandokra,meg persze megunt allitasa szerint.

Nagyon faj, holott nem kene mar...


2015. aug. 4. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Könnyen. Úgy, h egy kretén volt, ami időben kiderült. Inkább örülj neki, hogy mennyivel könnyebb most az életed. Nincs semmi kötelék, függés, szabadon kisétálhatsz az ajtón és vissza se kell nézned egy olyan emberre, aki így bánt veled.
2015. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokam mondjak ezt, meg, hogy szazszor jobbat erdemlek es ezt valahol en is tudom, de akkor is nagyon faj. Remelem jobb lesz egy ido utan...

Koszonom.

2015. aug. 4. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülhetnél neki ennyi erővel hogy ha nem köt össze házasság ill közös gyerek, hogy mennyivel egyszerűbb így.
2015. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam így működik: Két évig velem volt, tehát volt két jó évem. Szerettem, szeretett, sokat kaptam tőle, jó volt vele. Ezt már soha senki el nem veheti tőlem, akkor sem, ha már vége van. Az a két szép év mindig az enyém marad, örülök, hogy velem volt.
2015. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilvan, konnyebb igy, de elso szerelem volt. Az emberbe ez mindig benne marad.

Egyebkent igen, probalok a szep emlekekre koncetralni, rosszat sem kivanok neki, sot legyen vele boldog, es adja meg neki azt a leanyzo, amit en ezek szerint keptelen voltam. De azert keseru a szajizem...

2015. aug. 4. 10:04
 6/9 anonim ***** válasza:
" De azért keserű a szájízem... " Az is lesz egy ideig. Aztán a többi meg személyiség függő. Valaki évekig kínlódik egyedül, valaki gyorsan beleugrik másik kapcsolatba...
2015. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyedullet sem olyan rossz...csak vissza kell szokni.
2015. aug. 4. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:
3 és fél év után, egy lagzi alkalmával közölte az exem (az első) hogy megunt és hát nem tudja hogyan tovább, kis idejig se veled se nélküled volt a kapcsolatunk, mígnem kiderült hogy a zenekara szintis csaját húzogatta párhuzamosan velem. Engem is nagyon megviselt, de egy kis idő után kerestem mást, volt akivel csak 1x vagy 2x találkoztam. De ma már csak köszönettel tartozom neki, hiszen azáltal hogy megcsalt és szakítottunk megtaláltam életem igazi párját akivel idén össze is házasodunk.
2015. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Uristen, de durva. Akkor az ehhez kepest en elbujthatok...

Nagyon eros no lehetsz!

2015. aug. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!