Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg annyira lehetetlen/hih...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg annyira lehetetlen/hihetelen, hogy egy nos ferfi beleszerethet valaki masba?

Figyelt kérdés

itt most nem konkret esetrol van szo..csak gyakran olvasom itt, hogy sok nos ferfi erdeklodik mas nok irant, szingli vagy akar ugyancsak hazas nok irant..barmilyen kerdes vetodik fel a valaszolok mindig azt irjak hogy szo sem lehet erzelmekrol, csak szexrol van szo. Lehet ennyire altalanositani? tenyleg lehetetlen hogy egy hazas ferfi erzelmeket taplaljon egy masik no irant?

esetleg van itt olyan ferfi aki igy jart?


2015. aug. 4. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne lehetetlen? Bár nő vagyok, de nem egy férfit ismertem, aki más nőbe szeretett bele, miközben házasságban élt.
2015. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismertem és velem is megtörtént.

Van egy részük aki tovább áll. Az új szerelemben keresi a boldogságát.

Vannak akiket megérint a szerelem, de ott a feleség, esetleg a gyerek már. És maradnak.

2015. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Gyereket neveli ugy is lehet,hogy elvalik valaki.
2015. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de... Otthon ugye legtöbb esetben van kaja, tiszta ruha, nő is, ha kell, miért rúgná ezt fel? Sok esetet láttam, mikor elkalandozott valaki, de ahogy az újdonság varázsa múlik, rájön, hogy mégiscsak jobb volt a családjával. Persze láttam olyat is, akinek sikerült, de ez a ritka szerintem.
2015. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!