Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikezdett velem az autós oktatóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem az autós oktatóm?

Figyelt kérdés

Nem nyomul, de vannak dolgok, amiket nem tudom, hogyan értelmezzek. Viszont ezeket csak priviben írnám le...


Illetve ha van olyan, akivel kikezdett, akire rámozdult az oktatója, annak várom építő hozzászólását, hogy történt a dolog :)



2015. aug. 4. 09:55
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
14%

Dehogy, csak annyira szarul vezetsz, h szopás nélkül nem mész át.

25/F

2015. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Estienne ***** válasza:
Hallottam pár ilyet már, sajna ez kezd náluk szakmai ártalom lenni főleg azért mert gyakran össze is jön nekik.
2015. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

köszönöm az építő jellegű hozzászólást, a vizsgán nemrég túlestem.

2015. aug. 4. 10:17
 4/9 anonim válasza:

A legtöbb oktatónak van egy sajátos stílusa, ami miatt vagy szereti őket az ember vagy nem.

Nehéz jó oktatót kifogni, ha valami nincs rendben akkor simán lelehet váltani, érdemes ismerősök ajánlását megfogadni:)

De ahogy írod te ezen már túl vagy, hogy sikerült a vizsgád? :)

Mik voltak azok a dolgok, amit ne tudtál értelmezni?

Ha gondolod akkor írd privátba.

19/L

2015. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam :)
2015. aug. 4. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Autós oktatóval ne kezdj, azok nem is emberek, pláne nem oktatók. Kíváncsi lennék, egy tanárszakot valaha elvégeztek-e. De de undorító rendszert szolgálnak ki. A céljuk, hogy minél több embert megbuktassanak, mert abból jön a sok pénz. A lakosság meg dolgozzon meg a pénzéért. Én előbb ásnám meg a saját síromat, mint hogy egy ilyen rendszert képviselő "oktató" legyek.
2015. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk akiket mégis elsőre átengednek, azoknak 50% szimpatikus lány. Ennyit az autósoktatásról.
2015. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem elsőre sikerült :)
2015. aug. 4. 12:38
 9/9 anonim válasza:
Azt a büdös pofáját.
2015. nov. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!