Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Barátnőtök/baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Barátnőtök/barátotok mellett próbáltatok már "betartalékolni" egy másik személyt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki és hogyan csinálta ezt a dolgot. Előfordult már, hogy incselkedtetek egy másik félnek, és ki is próbáltátok volna vele a kapcsolatot, ha nem lenne párotok? És mikor pl. hullámvölgybe került a kapcsolatotok, akkor ti rendszeresen tartottatok biztosíték gyanánt egy másik illetőt is a tarsolyotokban, hogy "biztos ami biztos"?
2010. márc. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

XDXD

jah, egy tartalék mindig jól jön a "rosszabb időkre"

2010. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:'(:'(:'(:'(
2010. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van tarcsi persze

kispadon ülnek...

2010. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja most is van nekem egy-két tartalék a pincébe, ha a meglévő kinyúlna
2010. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jutott eddig eszembe, hogy tartalékolni kellene. Én rózsaszín felhők között élek, és úgy képzelem el, hogy akivel együtt vagyok, vele maradok életem végéig. Ha úgy állnék neki egy kapcsolatnak, hogy úgyis vége lesz, akkor nem sok értelme lenne. Ha meg hullámvölgy van, akkor inkább azon munkálkodok ezerrel, hogy kijöjjünk belőle: plusz figyelem, meglepetések, programok, újdonságok az ágyban stb. Emellé nem fér be egy biztosíték ápolása. A Szerelmem nem egy tárgy, akit lecserélek idővel a tartalékra.

20/L

2010. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!