Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesként is tinikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesként is tinikkel érzem jól magam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Próbálok meleg srácokkal ismerkedni, de rájöttem, hogy a tinikkel érzem igazán jól magam. A barátaim nagy része is fiatalabb nálam. Azonban úgy vettem észre a tiniknek fura, ha vki huszonévesen is tud "bolond" lenni és élvezni az életet.

2015. aug. 5. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
persze az! én is így vagyok vele :)
2015. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak tiniként lehet élvezni az életet????

Furcsa,én 21 vagyok mégis most élvezem igazán az életem....

2015. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem normalis vizsgaltasd ki magad. Valoszinuleg a meleg fiukakat szereted seggbetoszni azert erzed jol magad veluk
2015. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az, sok vannak 20 de még 50 felett is agyilag azon a szinten.,
2015. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ajaj kiforgattok. Én is élvezem az életet:) Csak azt mondtam, hogy tinik között érzem igazán jól magam :) Vhogy a kormobeliek nagyon megkomolyodtak. Én is tudok komoly lenni, de nem gondolom, hogy munka után is annak kéne maradni:)
2015. aug. 5. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább úgy hangzana jól, hogy azt az életet élvezed, és azt az életet tudnád élvezni más veled egykorúakkal is.


Mert valóban felesleges megkomolyodni teljesen ha a munkád elvégzed a csekkeket befizeted van hol laknod nem halsz éhen, utána már kit érdekel :)

2015. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül egy jóval fiatalabb tesód? Köztem és öcsém között kb. 5 és fél év van, és elég könnyen megtalálom a közös hangot az ő korosztályával.
2015. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!