Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, mit fogadnátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, mit fogadnátok el megfelelő reakcióként, ha valaki felé az érdeklődésetek, vonzalmatok nem kölcsönös (mondjuk egy teljesen idegentől, illetve olyantól, akit régebb ideje ismertek, pl. iskolatárs, kolléga, szomszéd, haveri kör. Stb. )?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
"Figyu ez nem fog menni de együnk egy nagy pizzát és b**asszunk be"
2015. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Lány vagyok!

Múltkor odajött hozzám egy srác, az időjárásról kérdezett, és hogy nincs-e kedvem vele és a haverjaival elmenni a Velencei tóra...

Megmondtam, hogy esélytelen a történet, még ismerkedni sem akarok, de beszélgetek vele szívesen ha kell valaki akinek elmondhatja a gondolatait.

Fél órán keresztül nyomta még a flörtölős csajozós dumát, mire meguntam és faképnél hagytam. Kérdezem én. Tényleg ennyire durvának kell lenni, hogy megértsétek a NEMet? Utána meg mi vagyunk bunkó k*rvának titulálva...

Tényleg érdekel, hogy ha egy lány nemet mond, de nem küld el a francba, az a pasiknak mit jelent?

2015. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

na ja...utolso..teljesen igazad van.

mi vagyunk a ribik mert nemet mondunk nekik...azt kihagytad h majd szetveti oket az onbizalom mikozben nyomulnak. ki nem allhatom az ilyeneket.

2016. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!