Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem biztos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem biztos a kapcsolatban, hogy tényleg velem akar lenni?

Figyelt kérdés
A pasimmal ma beszéltünk a kapcsolatunkról, és mondta, hogy nem valami sok még ez az 1 év. Én meg kérdeztem h nem bízik bennem, hogy velem tervezze a jövőt? Erre azt mondta, hogy magában nem bízik.. Rá kérdeztem h mért és azt mondta h mert még bármi lehet.. Én csalódtam, mert én vele tervezem a jövőt és nélküle el sem tudnám képzelni a jövőm és most ezen rágódok :/ de nem tehetek semmit csak várni tudok.. És megtudni h végül h alakul a kapcsolatunk, próbálok majd nem erre gondolni de ez nagyon lelombozott.. Én nagyon szeretném ha tervethetnék vele közös jövőt.. Amúgy mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolatunk én 18 vagyok ő meg 21
2015. aug. 5. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, őszinte volt. Az rosszabb ha 7 év után hagynak el, úgy h tudod mi az igazi ok,de tök mást állít és kétségek között maradsz...
2015. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én örülök neki de mit tanácsoltok? Változtatnon kéne valamin?
2015. aug. 5. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Veled van egy éve, szeret de senki sem tervez így előre. Én se gondoltam volna 3 hónapja,hogy így alakul.
2015. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges a jovotok miatt aggodni. Ezek a tini szerelmek szinte sosem tartanak orokke. Mindkettotoknek lesz meg nehany kapcsolata, amig valoban megtalaljatok a nagy O-t.Most csak annyit tegyel, hogy elvezd a jelent, es ne nyaggasd a sracot.
2015. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!