Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/ Nők nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Nők nektek bejön, ha egy férfi szakállas?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem, h egyre több fiatal férfi(18-30éves) növeszt nagy szakállat. Ez a nőknek tényleg tetszik? Kérlek a korotokat írjátok oda a kommentetek végén.

2015. aug. 5. 21:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ilyesmire gondoltam.


[link]

2015. aug. 5. 21:35
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szakáll, és ki hordja. A Gandalf szakáll pl. valószínűleg nem különösebben az esete senkinek.
2015. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2015. aug. 5. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem, bár ez a csávó pont nem az esetem, és a szakálla sem :D


20l

2015. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól áll az illetőnek, akkor igen, nagyon bejön.

Több ismerősöm van, akiknek szakálluk van..Van akinek nagyon jól áll, és igazán helyes lesz tőle. Még jobb így, mint csupasz arccal. Másnak nem annyira előnyös.


Szeretem a szakállat, de igazából nem feltétel.


A párom, ha szeretne se tudna szakállat növeszteni. Alig van szőr, az is nagyon szőke és így szakálla nincs.még borostának is alig mondható. :) Őt mondjuk nem is tudnám elképzelni szakállal.

2015. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És ez is tetszik? Ez már kicsit durvább :)


[link]

2015. aug. 5. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Van, akinek jól áll, és van rá bizonyára "kereslet" is női oldalon. Nekem mondjuk a borosta jobban bejön, de ha már szakáll, akkor inkább az elsőként megosztott, tehát ami még nem az a nagy bozont. Nem tudom, a pasiknak mennyire kezelhető egyébként. A teljesen csupasz valahogy kisfiús.

Egyébként erről jutott eszembe, hogy nemrég láttam egy motoros fazont, hazafelé sétáltam, ő meg ment az úton motorral, nem lehetett nem észrevenni, mert a szakálla lobogott a szélben. :-) Humoros látvány volt.

2015. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, volt nagy szakállú barátom is. 29N
2015. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
[link] 😍👌🏻
2015. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem körszakállam van és jobbára a 30-40-es nők néznek meg :) Ami jó, mert én is Őket szeretem. Fiatal lányok körében ritka, akinek tetszik. De az idősebbek közt is változó.


24/F

2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!