Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja a következőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja a következőt a lány?

Figyelt kérdés

Előtte simán sétálgatnak a barátjával, amint meglát, egyből a karjaiba ugrik és lesmárolja, mikor tudja, hogy nézem, ahogy elmegyek mellettük, nagyon szorosan megöleli a srácot, szintén smár.

Mit akart ezzel elérni? Féltékennyé tenni? Megalázni? Összetörni a szívem?


2010. márc. 8. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékennyé akart tenni. De miért akarna? Ismeritek egymást? Netán jártatok? Vagy csak majdnem jártatok?
2010. márc. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hét járás. 1 hónap teperés szakítás után a részemről. Elvileg utál, gyűlöl, és megvet.
2010. márc. 8. 01:31
 3/8 A kérdező kommentje:
És olyan szinten belém volt zúgva, ahogy még soha senkibe. Barátnői is megerősítik.
2010. márc. 8. 01:33
 4/8 A kérdező kommentje:
De végülis az érdekel, hogy mit akart ezzel elérni, milyen reakciót szeretett volna kiváltani bennem? Üssem le a srácot (bevallom, ilyen is megfordult a fejemben)? Vagy mégis mi, és miért tehette? Nem látom értelmét.
2010. márc. 8. 01:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne üsd le a srácot.

A lány meg valószínűleg azért viselkedik így, mert szeretett nagyon, de te eldobtad, amivel valószínűleg beletiportál a lelkébe. És szerintem még érezhet valamit irántad, ha ennyire nyilvánosan meg akarja mutatni neked, hogy ő most már mással boldog. Lehet hogy féltékennyé is akar tenni, de bosszantani is akar, hogy ő bizony talált nálad jobbat, akivel szeretik egymást és boldogok és nincs szüksége rád. Szóval szerintem érzékeltetni akarja veled, hogy talált mást, aki megbecsüli és értékesnek tartja. De biztos szimplán arra is kíváncsi, hogy milyen reakciót vált ez ki belőled.

2010. márc. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet akkor szoktam csinálni, hogyha egy idegen srác jeleket küld felém, vagy tudom róla hogy hajt rám, tetszem neki, stb... ilyenkor azt mutatom neki: Ő itt életem párja, őt szeretem, kopj le, mert semmi esélyed.

De ezek mind olyan srácok, akikbe előtte nem voltam szerelmes és akiket mindig visszautasítottam, és sosem adtam semmi reményt.

De ugyanezt csinálom akkor is, ha egy olyan nő van a közelünkben, akiről tudom, hogy tetszik neki a párom. (Ő az enyém, irigykedj csak, de jobban jársz, ha távol maradsz)...de cirkuszt sosem csinálnék senkivel, ez csak amolyan csendes játszma a részemről


21/L

2010. márc. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha még mindig tetszik Neked a csaj, és ennyire felkavar, hogy ezt csinálja, ha legközelebb találkoztok ragadd meg őt finoman és húzd közel magadhoz, mondd meg neki amit érzel..ezt várja..
2010. márc. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1:45 - Mivel valamiért nem enged be a regisztráción, ezért írok most így (a kérdező vagyok).

Szóval, nem én dobtam, sőt, Ő dobott, méghozzá nem is akármilyen alattomos módon.

Az az igazság, hogy azóta nem találkoztunk, de elég csúnya emailt írtam neki, hogy nem tudom mit képzel magáról...

7:57 – Ez itt nem hiszem, hogy megeshet.

8:12 – Hát, ha ezzel a gyerekkel fog bóklászni, és megragadom, szerintem balhé lesz. Ha pedig azt akarja, hogy barátja előtt ragadjam meg, azt meg nem tudom, hogy képzeli.

2010. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!