Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyar nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Én ezt cáfolnám. Sok helyen jártam már a világban de szerintem vannak szebbek.

2015. aug. 8. 00:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

Akkor költözz oda kedves kérdező, ahova tetszik, mert ha csak ilyen mély általánosításokig jutsz az életben, akkor innen nem fogsz hiányozni..

Irán a kecskékkel meg a tevékkel mondjuk pont neked való. :)) Remélem párra találsz közülük.

2015. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Na valaki akinek sérti az egóját a véleményünk. :) Köszönjük a tartalmas válaszod, majd keresgélek máshol.
2015. aug. 8. 13:10
 23/25 anonim ***** válasza:
64%

Igen kérdezö, keress mashol, csak valszeg ott se fogsz kelleni a szép nöknek, ahogy gondolom itt se kellesz senkinek.

Nök körében sikeres férfi biztosan nem ír ki ilyen durcàskodó kerdest...

2015. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Miért van herótod ettől? Mazohista vagy hogy nem bírod a dícséretet? :D
2015. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De ez legyen a legnagyobb gondod az életben :) akkor elégedett lehetsz. Tipikus válasz az is hogy ha valaki cáfolna azt egyből sértődöttnek nevezed. Igen miert ne sértődhetne meg egy magyar ha SÉRTEGETED? Nézd vannak emberek akik imádják fikázni a saját hazájukat, vannak akik vagdossák a testüket... Bár azokat amúgy beteg embereknek nevezzük... Szerintem minden nemzet fia büszke lenne ha a sajátjainak nőit legszebbnek neveznék. Legalább ebben követhetnéd a külföldiek példáját. Bár erősen kétlem hogy magyar származású lennél, ha mégis - akkor érthetetlen mi örömöd leled abban hogy ami jó azt eltöröld helyete meg a halál vagy rossz maradjon. Attól éreznéd magad a legboldogabbnak magyarként ha sikerülne elérni hogy ki vagyunk mindenben a legszarabbak? Csak egy dacos kisgyerek aki elrontott valamit borít fel már mindent hogy ha lúd legyen kövér is alapon dögöljön meg mindenki. Az, hogy ilyen könnyen le lehet belőled vezetni valamiféle sértődöttséget az maximum a te bajod de nem a miénk. Add elő ezt a dumádat külföldieknek, garantáltan hülyének néznek majd mert minden nemztlet büszke arra amiben jó.
2015. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!