Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúval csoporttársak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval csoporttársak vagyunk, és emiatt sülve főve együtt kell tölteni egyetemi éveinket, akkor ne is reménykedjek, hogy kitörök egyszer a barát szerepkörből?

Figyelt kérdés

Most csak barát vagyok,de voltak már félreérthető megnyilvánulásai. Még nincs tapasztalata a lányok terén,de mivel nekem beszél arról,hogy fejleszthetné ezt,így gondolom,hogy csak barátként jövök szóba,főleg,hogy osztálytársak révén minden nap reggeltől estig látjuk egymást.

Azért szépen néz rám,meg nagyon bír, szóval talán szépnek tart,de ez édes kevés.


2015. aug. 8. 18:58
 1/4 picurka Ági ***** válasza:
Ha szexi vagy, akkor már ki is törtél!
2015. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy ez nagyon relatív hogy kinek mi a szexi :D

sokan szépnek tartanak, de hogy ő mit gondol..

2015. aug. 8. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan mondták, hogy az egyetem butit, eddig nem hittem el, de ezt újra kell értékeljem...

Ha sokat vagytok együtt akkor esélytelen a dolog. Na most ha keveset vagytok együtt akkor tuti a lángoló szerelem. De a legfontosabb, ha sosem vagytok együtt = lánykérés és esküvő.

2015. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Menjetek el egy buliba, vagy kocsmázni valami baráti körrel, akár kettesben. Itasd le (és magadat is, hogy meglegyen a bátorság) és mondd el neki, mit érzel, hogy tetszik neked és kérdezd hogy ő mit gondol rólad. Persze, ne teljesen atomul, mert akkor emlékezni sem fog rá, de amikor már elég jó a hangulat, meg lehet ejteni. Suliba csajozni/pasizni elég kilátástalan dolog.. Nekem az egyik lány osztálytársam tetszett, ráadásul padtársam is volt. Természetesen nem jött össze. De ez sok más tényezőn is múlott, nekem például sosem akadt ilyen lehetőségem, mint amit neked javasoltam. Remélem azért valamennyire eljárós típusok vagytok, és van valami közös társaság, hogy meg tudjon valósulni.


Sajnos ebben az is benne van, hogy elutasító lesz veled szemben. Onnantól kezdve kissé kínos lesz vele találkozni a következő hétfőn.


Én ezt tudtam javasolni, reméljük lesz valami másfajta megközelítés is a válaszolóktól.D Remélem, összejöttök, vagy közelebb tudsz hozzá kerülni, nekem is minden vágyam volt, tudom, milyen érzés.

2015. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!