Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom több mint 3 hete... de most jöttem rá hogy én nem vagyok belé szerelmes, de engem ő nagyon szeret és nemtudom hogy mondjam el neki.. :S Nem akartam hogy ez legyen.. meg én megpróbáltam vele.. meg mikor megkérdezte h járunk -e akkor nem bírtam neki azt mondani h nem, de én is úgy voltam vele hogy megpróbálhatjuk.. aztán vagy ki alakul vmi vagy nem..

Tegnap kaptam tőle nőnapra is ajándékot, meg csókolóztunk és a fülembe súgta h szeretlek nagyon.

Nem tudom hogy mondjam el neki ezt az egészet... egyebként apumék nem is tudják és nem is engednék... mert cigány a fiú. :S Amúgy nagyon rendes meg minden..

Aki volt hasonló helyzetben.. (gondolom volt már más is.. akkor légyszi írjátok meg h mit tettetek)

Köszi =)

L/15


2010. márc. 8. 15:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szarul érzem magam.. :S
2010. márc. 8. 15:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát kb úgy ahogy ide leírtad. A lényeg,hogy légy öszinte,mert minnél késöbb mondod el,annál rosszabb lesz.
2010. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tegnap is apum kérdezte h kitől kaptam az ajándékot, és mondtam h egy haveromtól.. és mondta h remélem nem attól a fiútól.. mondom nem.. és elkezdi apum úgy tudjam meg h jársz vele.
2010. márc. 8. 15:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Ajj olyan hülye vagyok. :S Nem kelett volna belemenni ebbe az egészbe.
2010. márc. 8. 15:15
 5/16 anonim ***** válasza:

jajajj...figyi nemlehet h te azért nemtudsz belé szerelmes lenni, mert félsz kicsit apukádtól?

nemlehet hogyha apud nem ellenezné, akkor sokkal felszabadultabb tudnál lenni és belé tudnál szeretni?

2010. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Háát. nem tudom. :S

Egyebként apum is cigány.. anyum magyar.

2010. márc. 8. 15:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha édesapád is az, akkor márpediglen el kellene fogadnia azt akit szeretsz, mert valószínűleg így van, csak nem akarsz ebből inkább semmit édesapád miatt. Valami rossz fát tett a tűzre, amiért nem kedveli ezt a fiút? Mert ha nem, akkor jogtalan...
2010. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Alig ismeri a fiút..

Meg mondta tesóm.. h miért amúgy jó gyerek x, és mondta apum hogy hát jó gyerek.. egyebként apum az apját ismeri jobban.

2010. márc. 8. 15:52
 9/16 anonim ***** válasza:
mondd azt neki, hogy a szüleid nem engedik hogy járjatok
2010. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet hezt kéne.. :S nemtudom =/
2010. márc. 8. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!