Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged idegesítene ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged idegesítene ha a párod állandóan fáradt lenne, és nagyon sokat szeretne aludni egyfolytában?

Figyelt kérdés
A sok alvás mennyire idegesítő a másik félnek ?
2015. aug. 9. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha mellette van elég szex. (Alvás előtt/után).
2015. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 +1
2015. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen zavaró lenne, ha az életritmusunk nagyban különbözne!Ő inkább aludna én már meg mennék vagy csinàlnék valamit.Azt jelentené, hogy nem illünk össze.

Én olyan típus vagyok, hogy szeretek menni,tenni,venni, aztán másnap lustálkosni reggel az ágyban.Illetve délutáni kis pihenő is kell néha.De 1 napnál tovább nem bírok megmaradni otthon.

2015. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvinném orvoshoz...
2015. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen volt az exem, és nagyon idegesített, mert nem szeretem a lusta pasikat... Én is aktív vagyok.
2015. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen volt az exem, és kicsit idegesített, mert nem szerettem a lusta csajokat...de én is csatlakoztam hozzá mert jó volt alukálni IS ! :D :S
2015. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is elvinném orvoshoz, hátha valami vitaminhiánya van, esetleg betegsége. A szervezet mindig jelez, csak észre kell venni és tenni ellene.
2015. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!