Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon ragaszkodik hozzám ( már most) egy fiú barátom, de engem ez zavar, és azt végképp nem akarom, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerem, de még a nyaralásukról is egy nap kb. 6x írt nekem, hogy hiányzom neki. Kedvelem őt, meg minden, de nagyon nyomulós és nemcsak velem, emiatt sokan már szinte menekülnek előle. Nem akarom megbántani, de nem akarom azt sem, hogy ennyire ragaszkodjon hozzám. :((
2015. aug. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki mit érzel,hogy neked ezígy túl szoros de nem akarod meg sérteni ,mert ő ebben a dologban lehet többet lát mint te és ha igaz barátod akkor rosszul fog esni neki de ugy is meg békül és a barátod marad.Mert ez a dolog később csak roszabb lesz .
2015. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz neki, akkor beszéld ezt meg vele. Kérdezz rá, mit akar, és mond el, te mit akarsz (vagy mit nem akarsz).


Sok lány van ugyanebben a helyzetben, nem akarják a fiút megbántani, de nem akarnak tőle semmit, és ebből lesz a barátzóna, ami a lánynak kellemes, a fiú pedig bebeszéli magának, hogy ez jó, ebből még lehet valami. Szinte törvényszerűen.

2015. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy most mit érez, csak azt tudom, hogy nem akarom, hogy a későbbiekben többet érezzen. Ugyanarra a szakra fogunk járni ősztől, és már előre félek, hogy rám fog akaszkodni. Volt gt-ben is ( én nem), és onnan is folyton azt írta, hogy ott mindenki hülye, és csak én vagyok neki. Pedig voltak vagy 400-an. :/
2015. aug. 10. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%, hogy többet akar tőled. Nem tabutéma, meg lehet ezt beszélni korrekt módon, rákérdezhetsz, hogy mit gondol, amikor ilyeneket ír, hogy mit jelent ez neki. Minél korábban megtudja, annál jobb, annál kevésbé éli belem agát az illúzióiba (a fiúk nagyon jók ebben!).
2015. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan nem célozgat, hogy jók lennénk együtt, csak ilyeneket ír, hogy reméli, hogy életre szóló barátok leszünk, meg, hogy nagyon örül, hogy ismer engem. Nagyon idegesítő, de majd megbeszélem valahogy vele.
2015. aug. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!