Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfelelő ajándék ez egy lánynak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen ékszert akarok venni, és tudni akarom, hogy ez megfelelő lenne? vagy válasszak más ékszer boltot?

Ezüst nyaklánc medállal akarok mindenképpen.


[link]


2015. aug. 10. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hord ilyesmiket akkor biztos. Nekem nem tetszik, nem illene hozzám ez a nyaklánc, de lehet hozzá igen.
2015. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk. Ha én kapnék ilyet a páromtól, akkor imádnám, de csakis akkor!

Most hogy neki tetszeni fog-e, azt mi nem tudhatjuk.

2015. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon gyönyörű a nyaklánc *-* nekem biztosan tetszene, de neked kell tudnod mit szeret az a lány:)
2015. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!