Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik voltak mar olyan helyzetv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak mar olyan helyzetven, hogy valasztanotok kellett ket ember kozott, mi alapjan dontottetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Dobj fel egy érmét és nézd meg, melyiknek szurkolsz jobban. Ez teljesen komoly :)
2015. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom nem egyszerre kell donteni a ketto kozul, hanem volt a regi es van az uj. Ilyenforman en mar valtam el a felesegemtol, a kesobbi 2.felesegem miatt. Miert? Mert ami volt elmult es nem lehetett rendbehozni ... vagytan az ujra es a masra.
2015. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már választani kell, akkor a másodikat válaszd. Nem jött volna képbe, ha a másiknál minden klappol.
2015. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem választottam. Ha ilyen helyzetbe kerültem és nem volt egyértelmű a döntés, akkor egyértelmű volt, hogy egyiket sem akarom igazán. Ilyenkor kell kétszer nemet mondani és tiszta lappal új időszakot kezdeni. Aki tényleg kell, azon nem kell gondolkodni! N32
2015. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz dönts! Még egy saját de sz.r döntés is jobb mint egy más által "kitalált jó"
2015. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!