Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú miért csak mellizomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért csak mellizomra gyúr? Az annyira számít a nőknek?

Figyelt kérdés
Gondolom nem azért edzenek mert szeretik csinálni ha csak mellre gyúrnak, hanem csajozni akarnak. Ez annyira bejönne nekik? Mert amúgy nekem elég kicsi a mellizmom és nem is tetszem a csajoknak, pedig a testem többi része jobb.
2015. aug. 10. 14:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyan fiúkat látok legtöbbször nővel, akik vékonyak de nagy a mellizmuk. Pl. karuk és lábuk nem vastag, sőt elég vékony, és a válluk sem széles, de a mellük aránytalanul nagy. Nekem pont fordítva van, a vállam széles, karom izmos, de nincs mellizmom.
2015. aug. 10. 14:23
 2/13 anonim ***** válasza:

A melledzés ma már divattá nőtte ki magát.

A tipikus"mennyit nyomsz fekve"kérdés tökéletes bizonyítja ezt.;)

2015. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*mell edzés
2015. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azert, mert a mellizom nem no csak ugy magatol, azt dolgoztatni kell ... azert azt senki ne mondja, hogy aki mellre gyur es mar latvanyos mellkasa van, annak vekony a karja ... na ne mar!
2015. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig 3 olyan fiút is ismerek akiknek olyan 30as karja van és átlagnál nagyobb mellizma. Karra nem edzenek, csak fekvőtámaszozni szoktak.
2015. aug. 10. 14:29
 6/13 A kérdező kommentje:
De az utcán is ilyeneket látok mint már írtam.
2015. aug. 10. 14:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Mell+delta(vall)+tricepsz+alkar ... ezek dolgoznak fekvenyomasnal ... akinek nagy a melle, annak a karja is latvanyos!
2015. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én látom vagy te látod? Most tudnék linkelni nem egy képet, ahol brutál mellizom+30as kar de nem akarom, hogy tiltsanak emiatt.
2015. aug. 10. 14:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül edzenek külön bicepszre, tricepszre, de még vállra is, a fekvenyomás édeskevés.
2015. aug. 10. 14:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos régebben én is bele estem ebbe a fekve nyomósdiba ezért nekem pont a mellem volt mindig fejlett a karom meg mivel hosszú ezért jól lemaradt.


Neked fordítva kell, mindig fekvőtámaszt meg fekvenyomást kell csinálnod.


Az hogy ez mennyire dominál a csajoknál hát eléggé, a szép erőteljes mellkas formás mellizommal bejön a csajoknak, de azért szerintem nálad az játszik hogy mivel te mellben nem vagy jó mindig azt nézed és kapod az ellen példákat.


Én nem is tudom mikor láttam utoljára ilyet hogy most egy csávó valami jó csajjal és akkor a csávónak milyen kigyúrt mellizma van.

Sose tűnt fel.

2015. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!