Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázva éreztem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázva éreztem magam, de tényleg így van vagy csak én dramatizálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
18 éves a barátom, én 19 vagyok, még 1 hete vagyunk csak együtt, és észrevettem, hogy amikor a haverjai is ott vannak, teljesen más emberré válik, teteti a fejét, folyamatosan szekál engem, beszólogat, amivel nem lenne baj, mert szeretem, ha poénkodik velem, de szerintem van egy bizonyos határ. Ma például úgy megpofozott a haverjai előtt, hogy csak lestem. Persze mindenki röhögött, én is, de belül nagyon rosszul esett, amit mondtam is neki amikor kettesben maradtunk, a válasza viszont csak annyi volt, hogy "szereted amikor ütnek, akkor meg mi a bajod?". Nem szerettem sosem az olyan pasikat, akik megjátszák a fejüket. Miért nem tudják vállalni, hogy van egy barátnőjük? Miért kell szégyellni? Ettől a pasik "gyengébbek" lesznek? :S Ja, az hab a tortán, hogy a buszhoz sem kisér ki, meg a suliban bent nem találkozhatunk, mert szerinte őt ne lesse már senki. :S Nem tudom meddig fogom bírni, de én olyan lány vagyok akivel éreztetni kell, hogy szeretik.
2010. márc. 8. 19:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
uhh,szar szitu,szerintem jobb lenne,hha megmondanád neki az igazat: hha ilyen ott hagyod!!
2010. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég ocsmányan viselkedik, hány éves? 13? Kb leírtakból úgy tűnik... Szerintem egyszerűen hagyd ott ha zavar
2010. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztem én már rég otthagytam volna...


15/L

2010. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy idióta bunkót,akitől minél előbb szabadulsz meg,annál jobb.Édes Istenem,nekem is volt ilyen,18 évesen...

Tudod,minél előbb dobod ki,annál jobban jársz.Tapasztalatból beszélek.Ne pazarolj időt egy ilyen tuskóra!

2010. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Ahh, nem láttam hogy hány éves, bocs :D

De attól még úgy viselkedik mint egy kisiskolás (2. voltam)

2010. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
előre is bocsánatot kérek de: kisebbségi komplexusban szenvedő tahó suttyó paraszt. Ilyenek vannak, lesznek és te pont egy ilyet fogtál ki. Sajnállak mert aranyos csaj lehetsz a leírtakból ;)
2010. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Igazából nem akarom még dobni, mert annak ellenére, hogy így viselkedik, kettesben rengeteget nevetek vele, mindig felvidít, és érzem, hogy ebben a fiúban lehet több is. Abban igazatok van, hogy meg kellene mondanom neki nyíltan, csak az a gáz, hogy tuti azt mondaná, hogy ő nem teteti magát a haverjai előtt, ő alapjába véve ilyen - közben biztos vagyok benne, hogy nem -.
2010. márc. 8. 19:17
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
GYÖKÉR!
2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled ezt a srácot.Tudtál nevetni,amikor megpofozott!Én a helyedben a haverjai előtt visszütöttem volna,és elküldtem volna a francba.
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

b@szki azért azt a szitut megnéztem volna amikor lepofozott :D hát ezek jot röhögtem.én tuti letoltam volna neki egy hatalmas sallert és otthagyom haverostul.ne haragudj de ha ijen hüje vagy hogy hagyod hogy így bánjon veled meg is érdemled!miért nem hagyod ott?

tajparaszt a csávó. ennyi

2010. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!