Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, barátnők, ezen ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, barátnők, ezen ti is kiakadtatok volna? Tényleg nem kellett volna azt a képet odaadnom neki?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú barátom, évek óta ismerjük egymást, mindent tudunk a másikról, egyik barátnőmben sem bízom annyira mint benne, szóval nagyon jó a kapcsolatunk. Na már most, én nagyon szeretek festeni, ilyen területen is dolgozom, és ez a fiú barátom még egyszer régen kérte, hogy fessek neki valamit. Akkor elmaradt, de most volt egy kis időm és bepótoltam. Mivel nagyon szereti a tankokat, azt festettem neki, ahogy egy havas táj előtt halad át, a háttérben pedig katonák, fegyverekkel. Szóval egy tök átlagos kép. Odaadtam, nagyon tetszett neki, ki is tette a szobája falára. Na, és ezt meglátta a barátnője, és itt kezdődtek a gondok. Teljesen kiakadt, mi az hogy kirakja a falára amit én készítettem, egyáltalán hogy merészeltem festeni neki, elmondott minden rbancnak meg hasonlóknak, és azt követelte, hogy szedje le a falról azonnal, addig ő nem megy hozzájuk. A fiú nem szedte le, mert, neki sokat jelent, ami azért jól esett, de mondtam, hogy nyugodtan tegye el valahova, nem szeretném, ha miattam veszekednének.

Szerintetek most kinek van igaza?? Tényleg nem kellett volna festenem neki? Vagy a lány reagálja túl? Ti hogy viselkedtetek volna?


2015. aug. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A lány egyértelműen túlreagálja, bár gondolom, sokat dobna a dolgon, ha ismerne téged, mint a fiú egy régi, közeli barátját.


Legalábbis, magamból kiindulva, egy idegen, általam sosem látott csaj ajándékára én is ki lennék bukva egy kicsit, hiszen sosem láttam őket együtt, nem tudhatom, hogy a párom simán csak nem veszi észre a lány finom próbálkozásait (sajnos, azt kell mondanom, hogy a vőlegényem teljesen vak ilyen kérdésekben, ezért jogos a dolog részemről), másrészt meg ha ismerem a lányt, legalább pár szót beszéltünk, már kábé sejthetem, hogy van-e olyan elvetemült jellem, aki képes lenne így is elcsábítani egy másik lány fiúját (nem beszélve arról, hogy akkor élőben megnézhetem, vajon mennyire esete a páromnak).


De mindenképpen túlreagálás a részéről, bár ha mondjuk szülinapra, karácsonyra adod a képet, nem csak úgy, gondolom jelentősen kisebb hiszti lett volna a reakció. Azért csak úgy a semmiből én is ritkán ajándékozok másokat, legyen az akármilyen jó barátom is, és sok ember van így ezzel, gondolom a barátod nője is hasonló, így ha magából indult ki szinte még jogos is a felháborodása.

2015. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismer a barátnője és utál. De nem csak engem, hanem minden lány ismerősét. Pedig okot nem adtam rá, én az elején kedves és nyitott voltam vele, mégis a bunkózást kaptam. Mi már 6 éve ismerjük egymást, ők asszem majdnem egy éve vannak együtt.
2015. aug. 17. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a nő hülye. A kérdést olvasva végig azt hittem az lesz a vége, hogy egy aktkép magadról. De nem, semmi személyes téma. Nekem nem lenne semmi bajom, ha a feleségem ajándékba kapna képet egy férfitől. A családban van aki fest, szokott adni képeket annak aki kér, nincs ebben semmi.
2015. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csaj idióta. És a barátod is, hogy ilyen nővel van együtt:D
2015. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon túlreagálta, de talán az lehet benne, hogy látva a barátságotokat, úgy érezheti, hogy a srác hozzád lelkileg közelebb áll, mint hozzá, elképzelhető, hogy ez hozza ki belőle ezt a viselkedést.

De erről te nem tehetsz, semmi rosszat nem csináltál azzal, hogy festettél egy tankot egy jó barátodnak.

2015. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy féltékeny.szerintem egyértelműen fél hogy valami lány "ellopja" tőle a pasiját. de ez a féltékenység szinte már beteges.
2015. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de szerintem nagyon cuki baráti gesztus ha festesz neki :)

és am nem egy szívet, vagy hasonlót festettél hanem egy tankor b+szki fegyverekkel!

Most azzal mi a baj ? :D

2015. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!