Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért "menő" az h 15-16évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért "menő" az h 15-16évesen egyik lány se szűz? :O

Figyelt kérdés
16 vagyok és lány osztályba szinte csak én vagyok szűz..nemtudom mért menő ez nekik h csak úgy beleugranak..:S de hát hiába mondtam nekik..én még nemis vágyok rá pedig testileg elég érett vagyok rá
2010. márc. 9. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Erre én is kíváncsi vagyok.
2010. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
mert sok a hülye k*rva, sajnos miattuk a többi 15-16 éves lányt, aki lefekszik a barátjával szerelemből, azt is k*rvának nézik..
2010. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Ők vágynak rá. Mit érdekel téged? Meg amúgy is mi az, hogy menő? Ha valaki korán veszti el, az "divatból" teszi? Nem lehet, hogy azért teszik, mert szex jó érzés, és vágynak rá?
2010. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Apollo93 ***** válasza:
Ezért általánosít a sok fiú....viszont a "középréteg" is kezd elk*rvulni:S
2010. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Mert a jó lányok a menybe jutnak a rosszak bárhová.
2010. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha Te így érzed jól magad,akkor ne foglalkozz mások véleményével,viszont Te se ítéld el őket,mert 15-16 évesen átesnek a tűzkeresztségen.Úgy élj,ahogy jólesik Neked,és egyezik az elveiddel,a többivel meg ne törődj,és mások magánéletébe se avatkozz bele.
2010. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

én 7es vagyok,7A-ba járok és a 7Bsekkel nem vagyunk túl jóba,de hallottuk amikor az egyik ott vagánykodott a másik kis k*rvának,hogy "képzeld,végre megtörtént.lefeküdtem vele,legalább már ÉNSE vagyok szűz."

tehát ha úgy mondta h ő se akkor az azt jelentheti hogy a többi nagyrésze sem az.:S

13 évesen,gondolhatod!

az egyik ismerősünk,aki 15éves,az járt valamelyikükkel,és vele vesztette el.a fiútól is megkérdeztem,tényleg így volt :S

gáz,....de később ha érettebbek lesznek rájönnek majd hogy mekkora butaságot csináltak,dehát,én 5.ik óta mondom h az összes B.-s ku*va :)

2010. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem értem.Az osztályból 17lányból 10lány biztos,hogy NEM szűz.Most pl. előadás lesz az osztályunknak.Nőgyógyász jön,szexről is lesz szó.Mondtam osztálytársamnak,hogy annyiból jó ez az előadás,hogy addig sem tanulunk.Erre ő azt mondta,hogy nem baj,hogy tartanak előadást arról,hogy hogy kell b.aszni biztos van még olyan aki szűz és nem tudja hogy kell.Én csak néztem.Mondtam is neki,hogy aki bejárt biológia órára az tudja,hogy miről van szó,mert ez tananyag is volt és egyébként meg tök normális,hogy van aki szűz.

Hozzáteszem én nem is szoktam erről beszélni,mert senkinek semmi köze hozzá,ráadásul biztos azt hallanám visszah,hogy valak azt mondja ez gáz...

15/L

2010. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Ez tényleg jó kérdés..Elmondom,hogy én is ugyanúgy 16 évesen vesztettem el mint a többi lány akiket k**vának neveztek.Na most én úgy vagyok vele,hogy nem az számít hány éves vagy.Soha ne azt nézd,hogy esetleg kevesebb vagy emiatt.Én is mindig ezt gondoltam,de emiatt nem lettem volna képes soha lefeküdni valakivel!Nekem csak épp akkor jött össze a barátommal,akivel a mai napig együtt vagyok!

Elsőnek az legyen a szemed előtt,hogy azzal történjen meg akibe szerelmes vagy és ő is így érezzen irántad!Szerintem ne azzal foglalkozz,hogy mi a "menő" mert itt nem ez dönt!

2010. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Evelynn ***** válasza:
53%

azért "menő" mert a szex az egy olyan dolog amit alapból a felnőttek tesznek, és ezért érzik magukat nagynak, meg vagánynak...

jah meghát ugyebár "tiltott".. persze szinte mindenki megteszi. A tiltott gyümölcs.....

Egyébként jó az ha te nem veszted el hamar.. márcsak azért is mert ha összejössz egy sráccal, és hozzámész, örülni fog h neki adtad magad teljesen!


A mai világban a pasik egy csomó jó csajt meg akarnak dugni, de azt akarják, h a feleségük (vagy akivel komoly kapcsolatuk lesz) szűz legyen...


Szal érdemes megfontolni...mindenki ahogy érzi...


én 18,5 vagyok és még szűz. nem azért mert nem lett volna alkalmam... és nem bánom.. a barátom nagyon értékeli ezt bennem :D jah,és még ő is szűz, szal én is értékelem benne :D

2010. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!