Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szingli 25 felett (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szingli 25 felett ( nő) mennyire jellemző a mai világba hogy belemegy egy éjjeles kapcsiba?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani... Kb.minden 5.


N

2015. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, a többieket nem tudom. 30 éves nő vagyok, soha nem vágytam egyéjszakás kalandra, és nem hiszem, hogy ez valaha is változni fog. Vagy rendes kapcsolat olyannal, akivel kölcsönösen egymást akarjuk és jól érezzük magunkat együtt, vagy semmi.
2015. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem az életkortól függ. Valaki tizenévesen sem megy bele, valaki meg halomszámra.
2015. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19-23 között volt egy éjszakás kalandom. Nem sokat ért. De kíváncsi voltam. Miután felnőtt nő lettem, az igényeim is nőttek. Nem elégszem már meg ennyivel. De mindenki másképp gondolkodik, ez nem életkor függvénye, szerintem. Ismerek harminc éves nőt is, akinek se terve, se elvárása, csak egyik napról a másikra él.
2015. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az dönti el kinek mekkora szüksége van a szexre!
2015. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

nem ember hanem hely függő.

tök normális csajok gondolnak egyet és megdugatják magukat eset akármikor.

azt ha még pénze is van jól is néz ki miért ne.

az viszont hogy kivel már fontosabb mer se egy se több északás kalandra

nem kell akinek akármilyen hibája van.pl csóró alacsony stb.


lemész belváros instant dürer prlmnt stb tele van ribivel.

2015. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!