Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigykednek a szegények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigykednek a szegények arra, aki tud gazdag pasit fogni?

Figyelt kérdés
Nem értem, nyilván annak a nőnek akinek fontos a pénz ő úgysem kellene. A pasinak meg van miből finanszíroznia a nő kiadásait azért mert neki nem nagy összeg. Akkor mi a baj azzal aki így él? Amúgy én nem így élek, de nem zavar aki így él.
2015. aug. 18. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

En olyan ffi felesege lettem, akinek atlagos munkaja van, de penze az boven, mert a szulei tamogatjak. Rengetegszer megkaptam, hogy oreg, meg gazdag stb es hogy csak ezert vagyok vele. De megtanultam tenni magasrol a karogokra. Elkoktoztem a falubol, csodalatos hazassagunk van, 3 lanyunk es imadjuk egymast. A fel karomat meg mindenemet odaadnam erte, annyira szeretem!!

A tobbiek meg azert irigykednek, mert nekik ha jo ferjuk van nincs penzuk vagy epp forditva!

2015. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majdnem minden pasim eddig gazdag volt, külföldi is, csak 1 magyar, aki nem. Sosem érdekelt, hogy mit gondolnak az emberek, mert elsősorban nem is mutogattam senkinek, elvoltunk mindig együtt és kész. Az emberek mindig találnak valamit, ami miatt köpködik a másikat, ezzel nem kell törődni és kész. Nem beszélve arról, hogy egyik pasit sem én kerestem, hanem ők engem és hidd el kérdező, egy olyan pasi, aki luxusos életet él és értelmes is, tudni fogja, hogy melyik nő a pénzéhes meg melyik nem, nem hülyék. Tudták mind jól, hogy nem a pénzük miatt vagyok velük. A munkám elég jól fizet, úgyhogy anyagilag független vagyok, nincs szükségem egy pasi pénzére. Csak köztük mozgok, illetve volt, akit szórakozóhelyen ismertem meg és azt se tudtam kicsoda előzőleg. Ennyi.
2015. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!