Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg nem szerettek sokat, hosszan írni, chatelni senkivel?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy élőben nagyon is bőbeszédű egy férfi, szívesen mesél, viccel, mosolyog, szemembe néz, keresi a szemkontaktust, néha rajtakapom, hogy engem néz... mondjuk egy nő társaságában (nem randin), sokat kérdezget is spontán, de neten írásban már nem igazán, nem kérdez szinte semmit vissza, smileykat ír, de nem mindig, mikor hogy, és van, hogy tényleg csak nagyon röviden ír?

Ezzel meg csak összezavar, mert élőben meg nagyon úgy tűnk, hogy igenis kedvel és olyan jeleket is mutat többször mintha tetszenék, bejönnék neki.

Mire gondolhatok ilyenkor, mit lehet ilyenkor tenni, miért viselkedhet így, mi állhat a háttérben? Gondolok itt arra, hogy problémája van, nincs kedve, fáradt, vagy nem is tetszem neki és minden jelet félreértek, vagy mert még azt hiszi, hogy van barátom, vagy mi minden jöhet még szóba, csak hogy megértsem ilyen helyzetben a férfi gondolkodást?

Előre is köszi a válaszokat, kort és nemet is írjatok kérlek

24N, 26F



2015. aug. 18. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet benne valami. Volt barátnőmmel rengeteget chateltem és én sem szerettem sokat írni. Ő bezzeg nyomatta a szöveget ahogy az ujjain kifért.:D Többször meg is kérdezte, hogy nincs kedvem beszélgetni, hogy annyira csendben vagyok. Szó nem volt erről, de mindig azt hitte, hogy őrá haragszom.
2015. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
61%
Én nőkkel vagyok így és hiába keresik a társaságom, egyszerűen csak neten így képtelenség tartani ilyen stílusu emberekkel a kapcsolatot. Egyébként még azt is tudom, hogy sokan, több emberrel is chatelnek és így nem tudnak vagyis illetve a többi ember miatt nem fognak hosszasan társalogni. De akiket ismerek élőben is, ugyanezt tudom róluk elmondani amit te is leírtál, viszont aztán éjjel chates beszélgetésnél olyan érdektelennek tűnik minden és kiábrándító. Egyébként itt is gondolom ugysnaz a szitu, több emberrel beszélnek. .. .
2015. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Szótlanságot vagy ilyesmit azért nem mondanék, mert az egy idő után feloldható. 25F
2015. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csajokkal vagyok így, olyan uncsi mind, h hihetetlen. :D nagyon ritkán találok neten normálisat. élőben egy szakmunkás csajjal értelmesebb, színvonalasabb beszélgetést tudok folytatni, mint neten egy diplomással. Ez nem lenézés a szakmunkások irányába, mielőtt..., csak hát mégis egy diplomásnak értelmesebbnek kéne lenni talán, bár a mai világban :)
2015. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van aki szeret, van aki nem. Van aki grafomán, van aki beszélni szeret.
2015. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!