Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

18 éves lány vagyok, és elkezdett velem flörtölni egy 35 éves pasi. Nagyon rossz dolgot tettem, amikor belementem az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, és fiatalos. Nem akarok tőle semmit, csak haverkodunk,de tett már egy-két olyan megjegyzést, ami arra utal,hogy tetszem neki. Nem tudom eldönteni, hogy épp egy rossz dolgot teszek,ha beszélek vele,vagy ha tartom a távolságot, akkor nincs akadálya az ismeretségünknek.

2015. aug. 18. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Neked kell tudnod akarsz-e tőle valamit. Nyilván, ha nem akkor felesleges venned a bókokat. Rázd le!
2015. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De egy kicsit beteges, hogy egy ilyen idős pasinak tetszem. Furcsán érzem magam,és tetszik is a helyzet.
2015. aug. 18. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Mért tetszik? Mért vonzó, hogy egy nálad 2x idősebb férfi esetleg ágyba akar vinni? Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne játszadozz vele! Te sem vagy már gyerek, döntsd el mit akarsz!
2015. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért is beteges, hogy egy 35 éves "vénembernek" tettszél?

Bejöttél volna neki amikor 15 volt, akkor is amikor 25 és most is.

2015. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Az a kérdés, hogy Te akarsz-e tőle valamit? Párkapcsolatot vagy csak barátságot? Tett egy-két megjegyzést? A pasik próbálják kipuhatolni, hogy meddig mehetnek el egy-egy nőnél. Szerintem ha nem érdekel a pasi, ne reagálj az "olyan" megjegyzéseire. Lehet, hogy csak villogni akarna a haverok előtt a 18 éves nőjével.
2015. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Ebben a korban röptébe minden 18 éves lányt megfektetni. Szerintem ez ne nagyon tetsszen neked. Pontosan tudja, hogy mit mondjon és hogyan, te pedig lásd, be is nyelted. ha mázlid van és megjön az eszed, elmondhatod magadról, hogy csak a szövegét nyeled be. Ember, gondolkozz már. melyik 30-as pasinak nem kellene egy 18 éves pipi, bármelyik 18 éves pipi. 3 évvel vagyok idősebb, de én simán átlátom. 21L
2015. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megérezte a friss hús szagát,ennyi.Innentől vagy bedőlsz a dumájának,vagy nem,de annyi biztos,hogy szívesen ágyba vinne,ez egyfajta dicsőség lenne számára ennyi idősen.
2015. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem igazatok van,és csak megfektetni akar,de én sem tudnék elképzelni vele egy párkapcsolatot. Az én részemről lehetnénje barátok,de ő ma elhívott randizni. Világos számomra, hogy imponálni akar velem mások előtt. Félek,hogy olyat teszek, amiből már kimászni sem tudok...
2015. aug. 18. 21:33
 9/14 A kérdező kommentje:
*lehetnénk
2015. aug. 18. 21:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Most vess neki véget amíg még időben van!
2015. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!