Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők-mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők-mi a véleményetek a szegényebb pasi-gazdagabb nő felállásról?

Figyelt kérdés

A minap mentünk egy város "fullos" negyedébe egyik ismerősömmel, és mondta , hogy egyik haverjának egy ott élő hölgyemény a barátnője, és nagy meglepetésemre már kb fél éve együtt vannak.

A pasi elmondása szerint átlagos keresetű, Suzukija van.

A ház, amiben a lány él tetőteres, udvara parkosított, úszómedence, kovácsolt vaskerítés , egy Audi A6-os a ház előtt. Ismerősöm mondta, hogy anyuka szülésznő, apukának cége van, a csaj 21-23 éves kb.

A barátja is olyan korosztályú lehet, mint a csaj, csak azzal a különbséggel, hogy átlagos bére van, és középszintű végzettsége (tehát nincs diplomája,érettségivel + szakmával rendelkezik).


Igazából ez szöges ellentéte a mostanában jelen lévő "gazdag pasi kell" típusú csajoknak. Kb alig akartam elhinni, mikor ismerősöm mesélte a dolgokat.


Az lenne a kérdésem hozzátok, jobb módú, gazdag családban élő nők,lányok, hogy miként vélekedtek erről a dologról ? Számotokra fontos az, hogy kb egyenlő egzisztenciájú legyen a pasi ? Hogyan viszonyulnátok egy fentebb leírt pasihoz ?


Igazából mikor belegondoltam, én lehet kicsit frusztrált lennék egy ilyen kapcsolatban, néha megfordulna a fejemben, hogy biztos elég jó vagyok-e a barátnőmnek. Tudom, hogy nem a pénz a minden, de lényeges szerepet tölt be egy párkapcsolatban.

Ugyanakkor talán olyan érzéseim is lennének, hogy nem véletlenül van velem, mert én talán tudok valami olyasmit nyújtani neki, amit a gazdag pasik nem, amit nem lehet pénzért megvenni...de a "félsz" állandóan ott lenne bennem, hogy vajon mikor fog lelépni egy hozzá való pasival.


Kort is légyszíves.


U.I.: Ne azt írjátok, amit én, és sok ember hallani akar, hanem a valóságot, amit tényleg gondoltok.


23/F



#csaj #szegény #pasi-gazdag
2015. aug. 18. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Az a véleményem, hogy fontos hogy egy pár közel azonos egzisztenciával rendelkezzen. Meg az, hogy a csaj nem tudhatja hogy őt szeretik vagy a pénzét.
2015. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Voltam már olyan helyzetben, hogy én álltam jobban anyagilag, nincs ebben semmi különös.

36/N

2015. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Előbb-utóbb a nőnek elege lesz. A nők még mindig több házimunkát végeznek, mint a férfiak. Így hogy jobban is keres, nem tűnik egyenlőnek a munkamegosztás.

Amit a 2. írt,hogy egy időre áll jobban anyagilag a nő, mint a férfi, abba szerintem sincs semmi különös. A kérdésedből viszont úgy jön le, hogy ez nem egy átmeneti időszak.


L21

2015. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa. Persze lehet, hogy tényleg szeretik egymást, de az is elképzelhető, hogy a csajnak nem volt jobb...
2015. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Én ismerek ilyen párokat, mindig volt valami üzleti háttere. Általában az hogy az előnyös külsejű/fiatalabb fiút a pénzével vette meg az idősebb/csúnyácskább/kövér lány.
2015. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

"Amit a 2. írt,hogy egy időre áll jobban anyagilag a nő, mint a férfi, abba szerintem sincs semmi különös."

Én nem ezt írtam, hanem azt, hogy voltam ilyen helyzetben. Ez annyit jelent, hogy volt olyan kapcsolatom, hogy én álltam jobban anyagilag, a párom pedig igencsak rosszul.


"Igazából mikor belegondoltam, én lehet kicsit frusztrált lennék egy ilyen kapcsolatban, néha megfordulna a fejemben, hogy biztos elég jó vagyok-e a barátnőmnek."

Na, az én barátomnak nem voltak ilyen félelmei.

Pedig ráadásul kb. 100 kg-s, alacsony, nem igazán helyes arcú, kopaszodó férfiról volt szó, engem meg egy elég népszerű, karcsú, szexi stílusú nőként képzelj el. Mégsem problémázott azon, hogy ne felelne meg nekem.

Igaza is volt, szerettem, tökéletesen megfelelt.

Ilyesmin nem szabad agyalni.

2015. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én elég jól állok anyagilag, diplomám és jó munkám van. A páromnak "csak" egy szakmája van és jóval kevesebbet keres, de nem zavar, mert sokat dolgozik ő is, és nagyon intelligens, kedves ember. Az az igazi magabiztos,férfias férfi, akit mindig is képzeltem magam mellé, szóval én magasról teszek arra, hogy kinek van több pénze.
2015. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Amikor elváltam,nem volt gyomrom a cigánykodáshoz. Hátrahagytam mindent, csak egy ócska kocsit, meg egy erősen mínuszba hajló bankszámlát hoztam magammal a ruháimon kívül. Így tehát a két kezemen kívül semmit sem tudtam felajánlani a második feleségemnek, aki ráadásul tehetős családból származott. Anyuka és a báty hozományvadásznak hittek, ezért kitagadták a feleségemet, nem kapott semmit otthonról. Na, bumm! És akkor mi van? Felfújtuk a pofánkat, megvettünk egy romos putrit, és apránként helyrepofoztuk. Igaz, mostanra közben Németországba kellett jönnünk, és leégett a ház. :-))

Na, bumm. Majd lesz másik. Ezek csak tárgyak! Egyik se ér egy esti misét, csak a szerelem, az érzés az, amiért élni érdemes.

2015. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Van ilyen az ismeretségi körömre, de ott konkrétan a csaj halál szerelmes, tehát nem zavarja, a srác meg egy tirpák bunkó, és csak azért jött össze a csajjal, mert pénzes liba volt, és marha jól jött, hogy mindenfélét visz neki, ahányszor nála van...

(Ők is vagy fél éve vannak együtt, lehet azóta a srác is szerelmes, tudja a fene, nem akarok ítélkezni. Én csak az elejét láttam a dolognak.)


Szerintem nem feltétlen jelent gondot, max akkor, ha a csaj azt várná hosszú távon, hogy majd a párja {férje} tartja fent ez az életszínvonalat neki, amihez hozzászokott, mert az ugye nem fog menni. Szóval hosszú távú kapcsolatban egy ekkora különbség lehet gond. Mondjuk, ha anyu-apu egész életében pénzeli, akkor nem feltétlen jön elő a dolog. :)

De kisebb mértékben szerintem nem számít. Én is jobb helyzetben vagyok anyagilag, mint a párom, néha drámázik rajta, hogy ő a férfi, tök gáz, hogy mindig én fizetek, ha mozi, kaja, valami van, aztán megbeszéljük, hogy nekem belefér, ha neki van épp pénze, nyilván néha vesz ezt-azt, és le van tudva. Nem fogok azért mást keresni, mert esetleg több pénze van, ha őt szeretem, és vele akarom leélni az életemet. :)


25N

2015. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a lány a gazdag csak a szülei.

Nem akarok konkrét példát írni (1-2 ilyet láttam) de ha a saját keresetéből késöbb nem fogja tudni biztosítani ezt az életmódot csúnyán kudarcot vall. Apuka cége tönkremehet, megeheti a nagyobb hal, apuka balesetet szenvedhet/meghalhat. 10001 dolog létezzik ezen a világon ami miatt lecsúszhatnak a lejtőről. Kitudja mennyi hitel van az a kovácsoltvas házon vagy mennyivel tartozik apuka a NAVnak. Ez csak a látszat amit körülírtál.

Más a helyzet egy olyan nőnél aki saját magának tud magas életszínvonalt biztosítani. Attól félhetsz igazán mert független, önálló és a pénzével ő rendelkezik.

De apuka pici kislánya még pofára eshet ebben a világban. A csoro 23 éves srác is lehet pénzes nagyvállalkozó 5-10 év múlva.

23/L

2015. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!