Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kepes akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kepes akkor se megvaltozni egy ferfi, ha barmit megadna erte egy lany?

Figyelt kérdés

A srac 30+os, de nem tartja magat eleg erettnek, ezert kalandokat keres csak. Megismer egy lanyt, akivel ugy adodik, hogy jol elkalandoznanak egyutt, jokat beszelgetnek, majd a csaj megmondja neki, hogy tobbet erez iranta.

Lehetetlen helyzet? Mi a velemenyetek, mit tudnatok tanacsolni?


2015. aug. 18. 18:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Attól függ,hogy ki az a lány. Ha a pasi is úgy érzi,hogy érdemes érte változni akkor bármi lehet. Ha csak egy a sokból számára,akkor reménytelen
2015. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti egymást,a változás megindul az biztos
2015. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valtozik meg. Ha egyszer megvaltozik az egy olyan nőért lesz akiért ő mindent megtenne.
2015. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha alapból ilyen, hogy kalandokat keres, nem hosszútávra tervez, akkor nehéz a helyzet, de szerintem erősen függ attól, hogy ki az a lány. Lehet eddig még nem találkozott olyannal, aki "megfogta", akivel el tudta volna képzelni hosszútávra is a dolgot, de szerintem ha összehozza a sors egy ilyen lánnyal (aki akár te is lehetsz), akkor van rá esély.
2015. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eleg regota erdeklem(nem tudom, hogy csak egy alkalomra tervezne, vagy esetleg tobbre is), en se vagyok az a tipus, aki hamar es sokaig szerelembe esik, de megfogott valami benne. Ettol a hozzaallasatol elvonatkoztatva, szintem mindenben mintha egymas parja lennenk.

Szeretnem, ha meg tudna valtozni, es nem miattam, hanem azert, hogy teljes, normalis elete legyen, mint mas felnott ferfiaknak.

2015. aug. 18. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy mi értelme azoknak a kapcsolatoknak, amik már az elején a változásokról szólnak...
2015. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudni,hogy a bugyid érdekli-e valójában,vagy te magad,és hogy mit váltanál ki belőle.Azért csak óvatosan!
2015. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miért változzon meg?
2015. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős ez az ember.
2015. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom már egy csomó lány volt, aki mindent megadott volna érte és mégsem változott.

Majd ha ő lesz annyira odáig egy lányért, hogy fülig beleszeret, se lát, se hall és bármit megadna érte, érte talán változik.

2015. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!