Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel most megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel most megcsaltam a párom? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy koncerten az első sorban voltunk, és a mellettem álló lány egyszer csak a semmiből megcsókolt. A párom mögöttem állt, úgyhogy utána hátranéztem rá, hogy nem baj-e. Mondta, hogy nem, úgyhogy még egy kicsit összegabalyodtunk a lánnyal, de aztán inkább a biztonság kedvéért leállítottam a dolgot.


A párom korábban azt mondta, hogy neki nem probléma, ha lánnyal vagyok, tőle akár szex is lehet, nem zavarja. Csak más férfival ne, mert az megcsalás.

De én mégis úgy érzem, mintha megcsaltam volna, ráadásul az orra előtt.


Szerintetek elképzelhető, hogy a jövőben meggondolja magát és mégiscsak problémának találja a dolgot? Vagy netán feljogosítva érzi magát arra, hogy ő is legyen mással? Én azt biztos nem tűrném el és nagyon nem szeretném.. félek, mert jó volt ez a kaland, sőt őszintén szólva azóta csak az jár a fejemben, hogy talán tovább is mehetnék... de a kapcsolatom semmiképp nem kockáztatnám!

Ma reggel beszéltünk és mondta, hogy találkozott egy ismerősével munka előtt, én meg már rögtön féltékeny lettem rá :(

Ugye nem csináltam nagy bajt?

26N


2015. aug. 18. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább bejött neki a látvány. Nem azon aggódnék, hogy meggondolja magát, hanem hogy mindenáron hármast akar majd (ha eddig még nem próbáltátok).

Amúgy, ha azt mondja, oké amíg nőkkel csinálod akkor ne aggódj.

2015. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha őt nem zavarja, akkor nyilván nem kell félned, hogy szakít.

Az én párom is inkább izgatónak találja dolgot (mármint hogy én egy másik nővel), de őszintén szólva szerintem ha mással kavarok, miközben örök hűséget fogadtam a páromnak (házasok vagyunk), az megcsalás, tök mindegy a 3. fél neme, vagy hogy a férjem tud-e róla.

2015. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!