Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki valaha tetszett, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki valaha tetszett, az tudott teljesen közömbössé válni számodra, vagy azért még érzel valamit, ha találkoztok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem utasított el, vagy nem riasztott el. Csak te nem léptél, azt nem tudod, neki tetszettél-e, csak egyszerűen lemondtál róla.
2015. aug. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
közömbös
2015. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van aki nagyon sokáig tetszett, de nem volt semmi és idővel elmúlt

most már teljesen közömbös

2015. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ... pl. van-e azóta más, aki tetszik, vagy mennyire régen tetszett stb stb
2015. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szerettem is akkor igen
2015. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt el, pedig eltelt pár év, és tetszettek mások. Azok se múltak el :) Szerencsére egyikükkel se találkozom túl sűrűn.
2015. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vált az illető közömbössé, amikor összetörte a szívem. Ha nem történt abszolút semmi, akkor inkább csak más felé fordítottam a figyelmem.
2015. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, az első "szerelmem" igazából. Sejtem nagyon is, hogy én is tetszettem neki, akkor is gondoltam, de neki volt valakije, én pedig nem akartam így semmit.


Nehezen léptem túl, az zavart leginkább mindig, hogy mi lett volna ha, meg hogy vajon tényleg érdekeltem-e :). Évekbe tellett.


Őszintén megmondom, olyan kapcsolatból, ahol együtt is éltünk majd szakítottunk könnyebben kilábaltam, sokkal rövidebb idő alatt, mert ott kiábrándultam az illetőből. A bizonytalan, a nem tudás meg egyszerűen olyan rossz ...

2015. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!