Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás egy tetkó miatt? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás egy tetkó miatt? Te szakítanál?

Figyelt kérdés

Nagyon akarok egy koponya tetkót a felső combomra. Mondtam a pasimnak erre ő kiakadt, h csúnya meg neeeeee, de én nagyon szeretném azt a tetkót. Nagyon sokat jelent számomra az a kép, sőt majdnem az egész életemet tudnám jellemezni vele. A tetkó kb.20-25 cm lenne, de semmiképp sem látszódna ruha alól ki. Te szakítanál velem emiatt?

köszi

23/N



2015. aug. 18. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, de mindenkinél máshol van a tűréshatár. Mondjuk ha egy apró tetoválás miatt szakítana, akkor nem lehet annyira szerelmes.
2015. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha igényesen csinálják meg, akkor nem zavarna, főleg, ha neked olyan sokat jelent. De hogy tudja az egész életedet jellemezni egy koponya? :D
2015. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Wow, nekem még tetszene is :)


24/F

2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ugyan én lány vagyok és tetovált, de remélem nem haragszol, ha válaszolok.

Ugyan én épp egyedül voltam mikor varrattam, de az ismerkedés alatt folyton olyan fiúkat fogtam ki akik elutasították a tetoválásokat. Mikor elmondtam, hogy nekem van, mind meglepődött, de egy se hagyta abba az ismerkedést.

A barátom is ilyen, mégis mikor mondom, hogy ezt vagy azt szeretnék, vagy annyit mond, hogy neki nem tetszik az ötlet, vagy egy egyszerű "értem"-mel lezárja.

Ebből kiindulva, szerintem vagy nem szakít (ha van olyan intelligens, hogy elfogadja a TE döntéseidet), ha pedig mégis, akkor ott nem a tetoválás a legnagyobb baj a kapcsolatotokban.

2015. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

2. válaszoló nem akarok regényt írni, mert annyi dolgom és emlékem, élményem kötődik a koponyához

2015. aug. 18. 20:49
 6/18 anonim ***** válasza:

A te tested, a te életed, a te dolgod, de tény, hogy nem mindenki toleráns ezzel kapcsolatban.

Én már láttam olyan felnőtt férfit is, akinek Donald kacsa képregény volt az egyik lábára tetoválva. :-)

2015. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

23 évesen nem fogod jellemezni az egész életed, maximum ha holnap elüt az autó. Kb. 2 éve vagy mondjuk igazán felnőtt. Ezzel szemben hátra van még 60.


25 cm tuti hogy kilátszik ha máshol nem, strandon. Ez még a kisebbik gond. De egy koponya baromira nem nőies, nekem is taszító lenne.


Nem szakítanék, legalábbis amíg nincs egy második hasonló húzása. Nem azért mert hisztizek meg büszkeség meg nemtudom mi, hanem annyira taszít, hogy egy második ilyen után teljesen kiábrándulnék.

2015. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 opened paradise ***** válasza:

Elsőre nem gondolnám,hogy ennek lehet jelentése,de így egyáltalán nem zavarna.

Meg én szeretem is a tetkókat.

2015. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, neki is ez az egyik kifogása, amit leírt az egyik válaszoló, h nem nőies, de számomra nagyon erős jelentése van. Strandra nem járok, szépségversenyre még jelen állapotomban sem nevezhetnék be az adottságaim miatt, munkámban nem hátráltatna, mert min. térdig kell magam takarnom.
2015. aug. 18. 21:02
 10/18 anonim ***** válasza:
A te tested. Úgy változtatsz rajta, ahogy neked tetszik. Ha szeret valaki, veled marad, mert azért szeret, amilyen vagy. Egészben. Ha elhagy emiatt, akkor ne sajnáld! Ha valami ennyire fontos neked, és ő nem tudja tolerálni, akkor az alapok nem egyeznek!
2015. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!