Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :( Nagy baj! Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( Nagy baj! Kit válasszak? Barátnőmet a páromat vagy egy olyan fiút akivel a barátnőm akart járni és a párom haverja?

Figyelt kérdés

3éve ismerkedtem meg a középiskolába a barátnőmmel!

Nekem elég sokat ártott de megbocsájtottam, és jóba vagyunk, járni akart egy fiúval nem is egyel de van egy kiemelt srác akiről most szó van!A fiú viszont nem akar vele mondta barátnőm hogy msnen faggasam ki a srácot!Erre ő mondta hogy hagyjuk a témát és erre megkérdeztem hogy van e esetleg olyan akivel járni akar /és ez volt a kiirása hogy:Nézz magadba és rájössz kire gondolok/, persze én nem magamra gondoltam erre ő elkezdte mondani, ő is mondta hogy ez sajna lehetetlen de ő nem nyugod mert abba a csajba belehabarodott!És addig meddig amig rá nem jöttem hogy az a valaki én vagyok!Közben beszélgettem barátnőmmel is és mondta hogy az a valaki biztos én vagyok!Ő elszomorodott!A baj ami nem is baj hogy nekem van 3éve barátom de ugy érzem kezd rossz lenni a kapcsolat persze szeretem nem arról van szó!De ez a fiú nekem nagyon megtetszett az a határozottság ami belőle sugárzik!Nem tudom mi tévő legyek!

Mert ha azt az "új" fiút választom elvesztek 2embert a barátnőmet és a páromat!

De ha arra gondolok hogy az a fiú egy tünemény akkor meg másik megoldásként eszembe jut hogy lehet az a 2ember nem teszi ki őt azt az egyet!!

Most mi tévő legyek!


17 /L


2010. márc. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Boldog vagy a párod mellet? Helyre lehet hozni a kapcsolatot? Ő szeret téged?

2. A barátnőddel már beszéltél róla, hogy mit szólna, ha te összejönnél a sráccal?

3. Nem lehet, hogy csak fellángolást érzel az új srác iránt?


Amúgy hogyha nem akarsz kavarodást, sértődéseket, és megbántásokat magad körül, akkor békén hagyod ezt a fiút. Ha más nem, hát a barátnőd miatt. A barátoddal meg hogyha nem tudod rendbe hozni a dolgokat, akkor szerintem lépj.

2010. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz barátnő kiszemeltje tabu. Ha neki nem tetszene lehet fel sem figyeltél volna rá, nem? És gondold át te mit szólnál ha epednél valaki iránt megosztanád egy barátnőddel és az rástartolna. hmm? :/
2010. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek mindegy rossz hogy ilyet mondok csak izéje legyen!tetszik nki egy jó pár
2010. márc. 9. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
És nem félsz hogy ha összejössz a fiúval, akkor a barátnőd is közelebb kerül hozzá, És amikor nem vagy ott kitudja mitörténik?
2010. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
El kell döntened, hogy mit akarsz igazán. De ne siesd el, mert később megbánhatod. Gondold át, hogy tényleg mennyire szereted a barátod és hogy ha baj van köztetek, akkor mi az, mert lehet, hogy később magadat fogod okolni, hogy nem próbáltad megmenteni, hisz 3 év azért nem kevés idő. Lehet, hogy ez tényleg csak egy fellángolás és nem fog sokáig tartani, de ha nem, és már nem szereted a barátod, hanem ezt a srácot, akkor lépj, nehogy ő lépjen le mással.
2010. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, és tuti, hogy ez a lány tényleg a barátnőd? Mert ahogy írtál róla hááát, én nem nevezném annak.
2010. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!