Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molesztáltak, zaklattak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molesztáltak, zaklattak már téged? (kamaszkorodban)

Figyelt kérdés

Lécci ird le a történetet és hogy mikor történt veled.Engem interneten is meg élőbe is zaklattak.13/l

Köszi a válaszokat!És normális válaszokat! =)


2010. márc. 9. 20:26
 1/10 anonim válasza:
32%
papok
2010. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
nem
2010. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
engem 14 évesen molesztált a nevelő apám,nem kívánom senkinek,anyám eleinte nem hitt nekem!25/l
2010. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
monnyon le.
2010. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Engem a nagynéném molesztált, olyan 5 éves koromtól kb 11 éves koromig. Ne úgy képzeld el, hogy megerőszakolt valamivel, vagy ilyesmi, de pl ő akart mindig kimosni OTT! És mindig kérdezte tőlem, hogy tetszik e ez a színésznő meg az a színésznő. Szóval nem csak pedofil, de leszbi is. akkor még nem tudtam felfogni mi is történik velem, de sajnos most már tudom, hogy ez bőven felér egy szexuális zaklatással!:S 19/L
2010. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
20:37-es vagyok. Bocsi az OFFért, de légyszi írd le te is, hogy veled mi történt. Kíváncsi vagyok. Köszi
2010. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére nem.
2010. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tegnap a bkv ellenőr. 27/F
2010. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jesszus! az ellenőr? hogyan?

engem szombaton tapiztak le. voltunk egy rendezvényen,

tumultus volt, és egy hapsi "kikerült", csak közben átölelt, és letapizott szinte mindenhol. elég "profi" lehetett, mert olyan gyorsan csinálta, hogy az elején még nem is kapcsoltam... utána meg annyira ledermedtem, hogy köpni-nyelni nem tudtam. 21L

2010. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát..Engem az interneten szexuális dolgokkal meg minden ilyesmivel.élőbe meg a suliba egy tesitanát a férfi mindig a fenekemet bámulja meg a mellemet és máűr töbszöris amikor ő tartótta a tesit hát.. akkor a fenekemet megfogdosta...Meg akkor nem olyan rég volt hogy megismertem egy velem egy korú csajt msnen és amikor már megvolt beszélve hogy elmegyek hozzá mert kiváncsi vagyok hogy milyen élőbe és kiderült hogy egy 21 éves pasi volt az és lefogodt és nem eresztett el és követelte hogy khm...szopjam le..De én csak elcsábitottam és amikor már bevált a csábitás elrohantam.
2010. márc. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!