Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, férfiak, ha ti elhívnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, férfiak, ha ti elhívnátok randira egy lányt, nőt, akkor elvárnátok, hogy minél hamarabb tudósítson arról, hogy volt már szépészeti műtéte, vagy ez abszolút nem fontos?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 18:34
 1/10 Blade Bone ***** válasza:
Eszembe sem jutna ilyesmit megkérdezni szerintem.
2015. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem megkérdezitek, hanem elvárjátok-e, hogy szóljon magától, ha mondjuk túlesett plasztikai műtéten.
2015. aug. 19. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne.
2015. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már úgy hívnám a randira,hogy az összes orvosi leleteit és komplett fogászati térképét is hozza magával.
2015. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nőként eszembe se jutna beszámolni a szépészeti műtéteimről. Ha lenne ilyen, akkor azt valószínűleg azért csináltatnám, mert valamit el akarok leplezni, például elálló füleket, de ha ezért kifizetek egy csomó pénzt, kiállok egy csomó szenvedést, akkor miért kéne azt mindenkinek elmondanom? Azért hoztam áldozatot, hogy ne lássák, ne tudják, hogy nekem elálló fülem volt.
2015. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha például implantátumot tettetek a feneketekbe, vagy a melletekbe. Ha lekerül a ruha és akkor veszi észre a férfi, akkor az szülhet kellemetlenségeket, nem?
2015. aug. 19. 18:45
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Bocsánat, akkor úgy mondom, ha nem venném észre akkor egyáltalán nem is érdekelne, viszont ha észrevenném, rákérdeznék és egyértelmű hogy elvárnám az igazat.
2015. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem tartjátok jó ötletnek az előre szólást?
2015. aug. 19. 18:48
 9/10 Blade Bone ***** válasza:
Hát ez első körben számomra elég bizarr lenne, mivel egyáltalán nem is biztos, hogy lesz a randinak folytatása, akkor meg minek ilyesmit előhozni. .. . Viszont megtudakolni meg lehet, hogy mit gondol x az ilyesmiről.
2015. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vérkép, vér és vizeletminta, negatív AIDS és hepatitisz teszt.
2015. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!