Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Világosítsatok fel kérlek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világosítsatok fel kérlek! Hogyan is kell? =)

Figyelt kérdés

Sokszor flörtölök csajokkal és elég "közeli" viszonyba kerülök hozzájukés ilyenkor mindig rámjön az, hogy le kéne smárni, egy lyen baromi nagy inger de ozt Még nem smároltam, azt sem tom, h hogy kell és ez tiszta gáz, és nem akarok beégni mert szarul csinálom=)

Segítsetek ki kérlek!

Elmondanátok, h hogyan is csináljam? Vagy rá fogok érezni és csak lazuljak el? xS Vagy túl merev vagyok?

14/f


2010. márc. 9. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szopogasd a szemgolyóját, különösen figyelj arra hogy a nyálad végigcsorogjon az arcán mert azt szeretik.
2010. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
csak csináld és menni fog :)
2010. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
46%
Azért én nem mernék ilyen hamar smárolni valakivel. Mindenféleképp a szopás az első lépés. Közben fogd be az orrát; kicsit nyögdécselni fog, de ez az élvezet jele. Ez ősi tapasztalat, a természet szava.
2010. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
jah csak csináld.. de ha csak úgy lekapod őket nem biztos h tetszeni fog nekik.. inkább csak akkor csináld ha megvan a megfelelő hangulat hozzá és tetszetek egymásnak a lánnyal.
2010. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
mivanmár? estére mindenki meghülyül h ilyen válaszok érkeznek?
2010. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy lazán csókólj,szóval ne erősen,ne nyomd a szádat túl erősen a lány ajkához,ezt meg kell tapasztalni.:-)Ne félj gyerekjáték lesz,egyszer úgyis el kell kezdened!Hajrá
2010. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
ha túl merev vagy akkor dörzsölt közbe a péniszed a lábához, hogy fogja a jelet
2010. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
vagy ásd el nyakig a földbe, és hugyozd le a fejét. nekem bejött már
2010. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmúen terhes lehetsz....
2010. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
aztán ha lehugyoztad szórd be lisztel és hívj oda minél több embert megbámulni
2010. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!