Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon FONTOS. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon FONTOS. Mi a véleményetek? 22/F Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ebben az éveben derült ki, hogy kiskoromban 4-5 évesen átestem egy májgyulladáson, más néven hepatits fertőzésen. Egy mostani több vérvizsgálatból derült ki, hogy már nem vagyok fertőző mivel a várembe már csak a vírusellen termelődött antitestek mutathatók ki ami, mindenki be megvan mert megkaptátok 14 évesen a védőoltást ellen. Nálam az jelent kockázatot, mivel nem oltással szereztem a védetséget, hogy később esetleg lehet szövődmánye, és hogy véren keresztül van kockázat a fertőzésre, így azt kerülni kell. De ez mellett az orvos elmondása alapján teljes életet élhetek, mind seexuálisan, mind a hétköznapi életbe, mivel a vérvizsgálatok alapján nem vagyok fertőzőképes. Még nem voltam szexuálisan együtt csajjal, de ha te a barátnőm lennél és már ott tartotok, hogy jönn a nemi élet mindeképp el kell neki mondani, így korrekt. Az lenne a kérdésem, hogy mi lenne a reakciótok, amikor megtudnátok? Nem sajnálkozást várok mert a vérvizsgálat alapján nem vagyok fertőzőképes, hanem őszinte válszokat a rekciókról. Válaszokat előre is köszi.
2010. márc. 9. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cool story bro'
2010. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

túlbonyolítod

mértkéne parázni ha már nem fertőzől?

2010. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ez lenne a legkisebb bajom 22 évesen ha szűz lennék
2010. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy nem fertőzöl és ha jól értem neked sem lesz ebből probléma. Az elején rám hoztad a frászt, de örülök, hogy nem komoly..
2010. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a könyvtárba tölteném azt az estét...
2010. márc. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Ki van zárva, nem szeretnék éces lenni.
2010. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fertőző akkor mit kell elmondani???
2010. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így el fogsz zavarni minden nőt, pedig okod sincs rá.
2010. márc. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon megfognál és úgy érezném hogy kezdek belédszeretni nem érdekelne.

24 L

2010. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia!

Ha nem vagy fertőző akkor semmi gond, persze biztosan meglepődnék ha nekem mondanád, sőt elgondolkoznék a dolgokon, de ha igazán szeretnélek, akkor nem hiszem hogy olyan nagy lenne a probléma. Minden esetre pozitív dolognak tartanám, hogy egyáltalán elmondod ezt a dolgot, mert őszintének lenni mostanában már kincs.

2010. márc. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!