Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mennyi km-t vállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyi km-t vállalnátok be egy nőért a társkeresős ismerkedősnél?

Figyelt kérdés
Mennyi utaznátok érte ha szimpatikus?
2015. aug. 21. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont annyit amennyit ő utazik. Zsákbamacskát nem veszek! 30+f
2015. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő nem vezet, így könnyebb.
2015. aug. 21. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
50 km max
2015. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de leírom a saját esetemet.

Párom és köztem 200 km van, a két város között félúton szoktunk talizni, buszozunk mind a ketten.

Amikor van lehetőségünk, akkor egymásnál találkozunk.

Két és fél éve vagyunk együtt nagyon boldogan, és hamarosan összeköltözünk.


(Ő egész jeggyel utazik, én meg diákkal. Ő 31, én 25, most végeztem a sulival. Egy közösségi oldalról ismerjük egymást, tehát már eleve távkapcsiból indultunk.)


Egy szó mint száz, ha a felek nagyon szeretik egymást, kitartanak egymás mellett, tisztelik egymást, megbíznak egymásban..stb., akkor minden lehetséges. :)

2015. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

max 50km.


Nem távkapcsolatot akarok, meg nem is heti 2x látni egymást.



Utaztam már nem egy nőért 100+ km-t mert szimpatikus volt. Aztán kiderült, hogy barátja van, nem akar semmit, azt se tudja mit akar, stb.

2015. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha már "utazgatni" kell, az régen rossz...

Ahogy az 5-ös írta, a heti 2x láthatás és közben esetleg telefon/Skype nem kapcsolat. Régebben még elment volna, de már én is öregszem és normális kapcsolatot keresek.


Relatíve nagy városban lakom, úgy vagyok vele, hogy itt vagy a 20km-es körzetben keresek párt. Természetesen az nem kizáró tényező, ha valaki pl. 200 km-re lakik, de az én városomban jár egyetemre.


27F

2015. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha 100% a zsákolás esélye, elmegyek akár a világ végére is, ha csak 99%, a szomszédba se.
2015. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50 km munkahelyemtől és rendszeres bejárástól függően. Ha nem esik arra semmi, akkor halott ügy. Különben kölcsönösségre kell, hogy alapuljon. Ha mondjuk semmi dolgom arra akkor ő is vegye a fáradtságot, hogy lejön hozzám.
2015. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
így van a skype beszélgetések meg heti 1-2 kapcsolat az nem kapcsolat ! igaz nem jó valakivel minden nap találkozni de ez se jó ha heti egyszer van találka ! én most tervezek kilépni egy ilyen kapcsolatból nekem ez a heti 1-2 találkozás kevés
2015. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még egy társkereső közelébe sem megyek. Szevasz.
2015. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!