Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legnagyobb bók, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legnagyobb bók, amit férfi kaphat nőtől, hogy "Azt hittem sokkal több nővel voltál, mint amit mondasz. "?

Figyelt kérdés

Oké, a kontextusából kiragadva akár furcsán is hangozhat.


De a lényeg az, hogy a barátnőmnek mondtam, hogy 7 lánnyal szexeltem vele együtt az életben. Erre pedig azt válaszolta, hogy sokkal nagyobb csajozónak, nőcsábásznak, nőknél még sikeresebbnek nézek ki szerinte, mint amennyi a valódi szám. Magyarul értitek, ránézésre még jobbnak is tűnök ebben, mint amilyen vagyok. Ez azért elég jól esett a lelkemnek, miközben ő ezt egyáltalán nem is bóknak szánta, csak úgy megjegyezte.


21/F


2015. aug. 22. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Magyarul értitek, ránézésre még jobbnak is tűnök ebben, mint amilyen vagyok. "


Hát szerintem az a rosszabb, ha több nővel vagy.

Szóval ebben az értelemben lehet dicséret, hogy örül, hogy nem volt olyan sok nőd, mint feltételezte.


40+ N

2015. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez bóknak számít a férfiaknál, én zárdába vonulok.....
2015. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért annyit megérthetnétek hogy a férfiak és a nők nem egyformák. Erre jó lenne rájönni.


Egy nőnek ezerszer könnyebb mondjuk 50 férfival lefeküdni.

Egy férfinek ezerszer nehezebb mondjuk 50 nővel lefeküdni.


Tehát a férfi hódításai mögött sokkal nagyobb erőfeszítések, energiabefektetések állnak, mint a nő láb szétnyitásai között.


De még ha az előbbivel nem is értesz egyet, akkor is ott van az, hogy a két nem felfogása sok mindenben általánosan eltérő. Ebben is.

2015. aug. 22. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te béna vagy, és azt feltétekezed, hogy egy pasinak sokkal nehezebb lefeküdnie X nővel, mint fordítva, attól ez még nem így van.
2015. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy vannak bókok, amiknek sokkal jobban örülnék ennél.
2015. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4: Leeshetne, hogy a hozzászólók a 7-et extramagas, ellenszenvesen magas számnak tartják. És te még mindig arra pedálozol ezek után, hogy bebizonyítsd, milyen jó csávó vagy, amiért ilyen sokat tepersz nők után. Hát nem jó tulajdonság ennyit teperni nők után. K..vának hívják az ilyet.
2015. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4: Igazad van. De attól még, hogy nehéz 50 nôvel lefeküdni, nem biztos, hogy jó dolog.

Én nem örülnék, ha egy nô gyakorlatilag azt mondaná, hogy nôcsábásznak gondolt.

2015. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ezen az oldalon nagyrészt nők és sikertelen/papucs, monogám férfiak vannak.


Ezek a képzelgések pedig, hogy bizonyítani akarok bármit is, nem tudom hogy jönnek?

Odamegyek egy lányhoz, aki megtetszik külsőre. Beszélgetek vele. Randizni hívom. Megismerem. Ha belsőre is tetszik, akkor összejövök vele. Ha csak külsőre, akkor "csak" megdugom.

Már csak azért sem tartom magam csajozósnak, mert nem kifejezetten a szexre megyek. De ha egy lánnyal voltam már 5 randin és látom hogy egy kapcsolat nem működne köztünk, attól még nem hagyom a korábbi alkalmakat veszni és legalább megdugni megpróbálom.

2015. aug. 22. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ezek a képzelgések pedig, hogy bizonyítani akarok bármit is, nem tudom hogy jönnek? "


Én se, mert senki nem írt itt ilyet.:)

2015. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!