Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudom elhinni senkinek se, ha azt mondja nekem mint pl: "Soha senkit nem szeretett még ennyire. "? Én erről azt gondolom, hogy az ilyen minden barátnőjének ezt mondja/mondta nincs igazam?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ezt embere válogatja...ismerek olyan srácot aki mindig ezt mondja sőt olyan gyönyörű mondatokat és szavakat szokott "improvizálni" amit érdekes módon már elmondott előtte több másik nőnek is. De van olyan aki tényleg és szívből komolyan mondja mert ad1: te vagy az első nő az életében vagy ad2 ott és abban a pillanatban tényleg csak te létezel neki s semmi más. Olyan nehéz ezt elhinni? :) Mi férfiak sem vagyunk ám egy olyan képmutató kúrógépek mint azt ahogy az átlag mutatja.
2015. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-es véleményével teljes terjedelmében egyetértek
2015. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Aki igy érez az nem mondja ki, de minden mozdulatába, minden hozzád érésébe, minden ölelésében benne van. De nem fog szövegelni róla.

Én azt figyeltem meg, hogy aki szövegel róla, az közelébe nincs..

2015. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Én azt figyeltem meg, hogy aki szövegel róla, az közelébe nincs.."


Vagy csak neten beszélnek és ugyebár szerencsétlen csak szövegelni tud.

2015. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

4 Én a szavaknak nem hiszek, csak az érintésnek, tekintetnek és cselekedetnek. Azok sokkal beszédesebbek.


A sekélyes emberek a szeretlek (az imádlakot nem emlitem mert az számomra semmi) szóval nagyon könnyen bánnak, dobálóznak vele minden jött mentnek.. Mikor az egy igen tartalmas szó, és egy mélyérzésű, valóban a másik embert szeretni tudó ember, igen nehezen mondja ki, és soha nem használja töltelékszónak a beszédjében.

2015. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" 4 Én a szavaknak nem hiszek, csak az érintésnek, tekintetnek és cselekedetnek. Azok sokkal beszédesebbek. "


Hogy érintitek meg egymást interneten, telefonon keresztül?

2015. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek alapján állandóan lehetne ezen agyalni, hogy ő az exének meg annak az exének meg annak is azt mondta h szeretlek meg édesem, meg egyetlenem , meg meghalnék érted ésatöbbi....ebből nem szabad kiindulni.


A lényeg, hogy ezt érezned kell annak ellenére hogy mondja, mondja el 1x 2x de ne hajtogassa állandóan.

2015. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-nak:

Nos nyilván nem mondom, hogy nincs benne igazság de azt sem lehet nagy általánosságban kimondani hogy igaz lenne amit állítasz. Szégyen vagy nem szégyen én speciel nehezen nyílok meg minden téren így a kimondott szavaimnak súlya van. Ezt meg a környezetemben mindenki tudja.

1-es voltam.

2015. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 Telefonon pl. maga a hangsúly is árulkodik, ahogy hozzád szól az illető, amilyen mélységgel, hangsúllyal. Jó mondjuk ehhez kell gyakorlat, hogy egy hangsúlyból tudd, és érezd, hogy igazat beszél-e a másik. Ez tény. Ezt csak azok tudják igazán, akik telefonon keresztül évtizedeket melóztak.
2015. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8 "így a kimondott szavaimnak súlya van"


Tudod hányan mondták már ezt nekem? sok. és mennyire kevés ember volt az, akire ez igaz is volt?

2015. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!