Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi létemre gyerekes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre gyerekes vagyok és kerülnek a nők. Tudatosan változtathatok-e magamon?

Figyelt kérdés
Hogy ne legyek gyerekes.
2015. aug. 24. 16:26
 1/9 Mumusan ***** válasza:
Tudatosan mindig lehet kicsit csiszolni magunkon. De gyökeres változáson csak a skizofréniában szenvedők mennek át.
2015. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, tudsz változtatni. Kicsit hanyagold a gyerekes dolgaidat és ennyi. Perstze nem kell teljesen komolynak lenni, csak annyira, hogy ne kerüljenek a nők.
2015. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed azt, hogy gyerekes vagy, hidd el hogy sok nő van olyan, aki egy őszinte embert sokkal felnőttebbnek tart, mint sok magukat machonak tartó férfit.
2015. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudsz, es nem is nehez: Nolj fel.

Neha Aranyos ha egy ferfi gyerekes De hosszutavon rohadt ingerlo...

Egy nonek ferfira es nem kisfiura van szuksege.

18/L

2015. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi vagyok, én is ilyen vagyok.
2015. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress egy not, aki ovonenikent dolgozik. Neki nem lesz idegen a gyerekesseg :D

Mitol vagy szerinted gyerekes?

2015. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindenből viccet csinálok. Komolytalannak tűnök.
2015. aug. 24. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jol látod, akkor ne csinálj viccet olyasmiböl amit a csajok nehezen viselnek. Ha ilyesmi jut az eszedbe, TARTSD MEG MAGADNAK!
2015. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a jót anácsot!
2015. aug. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!