Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elnéznétek ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek ha a pasi akivel randizgattok fösvény, zsugori?

Figyelt kérdés
ha 1-10.randiig se egy fagyira,üdítőre se semmire nem hív meg,s erőteljesen kerüli a nem ingyenes programokat. Amúgy dolgozik. én 24L ő 25
2015. aug. 24. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Mindenki azt hoz otthonról amit lát, amibe felnőtt. Ha van türelmed, és affinításod ahhoz, hogy egy egészséges embert faragj belőle, akkor vágj bele. Nem lesz könnyű menet, de nem lehetetlen. Ellenkező esetben hagyd.
2015. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Aztán az is lehet, bár ez a fönyeremény verzió lenne, hogy a családját segítí, és minden fillérjét haza adja, magának meg csak annyit tart meg, ami az alapszükségleteit fedezi.

Bár 1 gombóc fagyira ebben az esetben is meg tud hívni, mert ebben az esetben az ember inkább nem eszik, de a másik embert meghívja.

2015. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Én nem szoktam hagyni, hogy az elején a pasi fizesse az én részem.

Viszont jól szokott esni, ha látom rajta, hogy tényleg meg akar hívni, mert nem tartja ezt kihasználásnak, sőt még ő érzi kellemetlenül magát, ha nem fizethet.


Nem érdekelne, hogy fizeti-e a részem. De az zavarna, hogy kerüli a fizetős programokat. Hisz mindenki fizetheti a saját részét.

Mi lesz később? Nem mentek sehova, mert jajj pénzbe kerül? Na, nekem ez nem tetszene.

Az ilyen típusú ember ne akarjon randizni, ismerkedni...

2015. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem ad haza egy fillért sem,félreteszi a fizut,azt mondja h tervezős típus. Ilyen fösvénységgel is majdnem lány az ágyában köt ki pár randi után.Kivéve engem
2015. aug. 24. 20:13
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem nagyon jó tulajdonság ez, de nem is kellene nézned minden egyes randin hogy mikor hív már meg valamire!
2015. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem,én nem bírom a maguknak élő emberket!
2015. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
csak a sétálgatós programokat részesíti előnyben,s folyamatosan azt mondogatja h szeretné ha felmennék a lakására s aludjak vele,bújjak hozzá mert imád..
2015. aug. 24. 20:15
 8/19 A kérdező kommentje:
én kedvelem őt szeretek vele lenni beszélgetni,megölelni s ő is engem. Végre vki akivel lehet beszélgetni mindenről s jóképű is,csak nagyon erőlteti a dolgokat..
2015. aug. 24. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Mért baj az, ha gondol a jövőjére és spórol? Ám tutira bak a horoszkópja. Ők olyanok.
2015. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

7 "mert imád.."


Nah ez az a pont amikor vedd fel a nyúlcipellőt:D

2015. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!