Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem, hogy mi akar ez lenni? Tényleg jól jönne pár hasznos vélemény, tanács.22L

Figyelt kérdés

Fiú-lány barátság


Van egy barátom (21F), akivel nagyn jó kapcsolatot ápolok már jó ideje. A megismerkedésünk elég spontán történ, odajött hozzám spanolni. Mióta ismerem barátnője van, de mégis fura dolgokat tapasztalok, amit a labilitása miatt sokszor nem tudok értelmezni, semmit sem tudok biztosra venni, mindig megkérdőjeleződik bennem minden...


Mióta szabad vagyok, sokkal intimebb a kapcsolat köztünk. Amit ő kezdeméynezett. Remélem mindenki tisztában van az intim szó jelentésével, mert sokan félreértik. Esetünkben: Sokkal nyitottabb lett minden téren, nem rejti véka alá a vonzalmát irántam, kíván engem, keresi az alkalmat, hogy megérinthessen. Sorolhatnám igazából...


Láttam én mindig is, hogy nincs rendjén a kapcsolatuk, de sosem mentem bele az erről való cseverészésbe. Ami nem az én dolgom, azzal nem foglalkozom. Nagyon sokszor prörgött az én+ő felálláson, de nem bonyolítom az életemet, meg ő is elég bonyolult ember, sokszor kiszámíthatatlan.


Nemrég viszont elég fura beszélgetés volt köztünk. Érezhető volt rajta, hogy boldogtalan, marcangolja magát, vívódik. Elkezdte nekem mondani, hogy milyen gondok vannak a kapcsolatában, de bezzeg velem nem lenne, mert én jó pár lennék, neki egy ilyen lány kellene. Elhallgattam. Aztán elkezdte a régi nótát, hogy én szeretném e vele? Mármint, hogy müködne e köztünk, megpróbálnám e vele? Mondtam neki, hogy ezt igazából így nem lehet előre megmondani, de céltudatos, kedves, aranyos srác, szóval talán.


Aztán azt mondta, hogy új városban kap majd munkát, ha minden jól megy. Jártam e már ott? Mondtam, hogy nem. Az jó, mert velem gondolta, hogy elmegy szétnézni amúgy, (lakás stb) ott is maradhatunk pár napig, elvonulunk... Csak pislogtam. De utána azt mondta szomorkásan, hogy mégsem mehetünk, hiába szeretne, akarna, mert a helyzet nem engedi. Pedig jó lenne.


Azóta nem jelentkezett. Én se hívtam, kerestem, mert nem tudom, hogy mi is akart ez lenni. Bár mondta, hogy majd beugrik dumálni, hát eddig nem tette... Én nem firtatom!


Szerintetek minek tudjam be? Vagy csak én nem értem? Miféle barátság ez?


2015. aug. 24. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fiú-lány barátság nem nagyon létezik. Szegény srác vonzódik hozzád, elég gáz helyzetben van azért, mert ha tehetné, veled lenne, de nem adsz neki elég jelet ahhoz, hogy dobja a mostani barátnőjét miattad. Nem tudja eldönteni, hogy mihez kezdjen, amíg távolságtartó vagy. Adj neki valami támpontot. Vagy azt, hogy érdemes próbálkoznia nálad, vagy _egyértelműen_ azt, hogy nem. Amíg lógatod előtte a mézesmadzagot, hogy "talán működne", addig ebben a helyzetben lesz és felőrli magát, vagy eljut arra a pontra, hogy lelép.


24/F

2015. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon rég nem barátság. Csak nem értem, hogy miért nem szakít, ha ennyire egyértelműen szar a kapcsolata.
2015. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert szüksége van valakire, aki miatt normális embernek érezheti magát. Hiába nem jó, egy pár sokat jelent a mindennapokban, egy biztos pontot, amit sokan nem mernek feladni.


24/F, #1 voltam

2015. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem az én dolgom,nem firtatom.Ezeket miért mondogatod mikor tudod,hogy ez nem igaz?

Részedről barátság,részéről talán szerelem,de mindenképpen te vagy a másik fél,nyakig benne vagy a sűrűjében.

Hagyd elköltözni és próbálj kiszállni az életéből ha úgy érzed,hogy nem a te dolgod.

2015. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre már vagy 3x válaszoltam korábbi néven is privátban. Újra megteszem: ha akarna tőled valamitm, kilépne a kapcsolatából. Nem értelek kérdező, miért rágódsz egy ilyen emberen jó ideje.
2015. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokkal egyszerübb lenne minden, ha őszinte lenne, teljesen őszinte. Az ő dolga lenne, az én patthelyzetben vagyok. Legalábbis szerintem nem nekem kellene csinálnom bármit is. Neki van kapcsolata, ami ha nem jó is, nem én fogok bekavarni. Eddig is háttérbe voltam, ezután is ott szeretnék maradni. De persze azért jó lenne érteni a dolgot, csak így nagyon nehéz.
2015. aug. 24. 21:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem értem mit nem értesz ezen. Konkrétan megkérdezte, hogy járnál-e vele. A városba azért akart magával vinni, mert ha együtt lesztek, amit ő szeretne, el tudna képzelni, akkor veled lenne ott, abban a lakásban.

De mivel nem mondtad boldogan, hogy: igen, akarom! Ő nem akarta magát még inkább megalázni előtted, ezért inkább kihátrált. Jaj mégsem, nem...

Ennyi. Totál oda van érted!!!

Ha akarsz tőle valamit, akkor most döntsd el, és gyorsan, és egyértelműen kommunikáld felé, írj neki levelet, sms-t hívd fel, mert ezt sok fiúval nem lehet hosszú ideig csinálni.

TE AKARSZ TŐLE VALAMIT?


ha jelzed neki, azonnal szakítani fog majd!

2015. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 De ezt miért nem tudja feketén-fehéren megmondani nekem? Mert míg nem konkrét, addig minden csak találgatás. Meg én most mit mondjak? Ha mégse akar semmit, r*hadt ciki lesz az egész.
2015. aug. 25. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:

De megmondta. Megkérdezte, hogy megpróbálnád-e vele. Mi kell még neked? rogyjon térdre szegény?

mondta ő.

2015. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha egy szingli pasi ezt mondja, logikus, de ha nem szingli, akkor azért... Illene lezárni előbb, ha akar valamit, nem?
2015. aug. 25. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!