Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anglia tényleg tele van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anglia tényleg tele van csúnya emberekkel?

Figyelt kérdés
Októbertől ott dolgozom.

2015. aug. 30. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Egyáltalán nem, sőt inkább jobban néznek ki ott az emberek.
2015. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Szépség relatív.
2015. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van szep is. En is itt elek:D:D
2015. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább igényesebbek a magyarokhoz képest.
2015. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
a nők rondábbak állítólag , írországról nem is beszélve
2015. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok a kover no,(igaz, otthon is egyre tobb) de nagyon sok szep csinos not/fiatal lanyt is latni az utcan.A ferfiak viszont szerintem sokkal jobban neznek ki, mint a magyar pasik.Es nem azert, mert arcra olyan jokepuek lennenek, hanem mert sokkal igenyesebben oltoznek es ami a lenyeg, hogy szinte mindegyikuk sportol valamilyen szinten.Futnak, teniszeznek,kriketteznek,bicajoznak stb.Itt ahol en elek, pocakos,tokas,kifejezetten kover pasast csak elvetve latni.
2015. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy-két igazi szépfiú is!


[link]

2015. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ott csak gnómok élnek :D
2015. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szepseg tenyleg relativ.


Én itt élek, de most nyaron haza mentem és otthon tobb helyes pasit láttam.

Itt nagyon ritkán látok jol kinézo ferfiakat, de ha igen, akkor az mindent visz. :D


Pedig nincsennek is nagy elvarasaim.


Általánosságban en itt tobb igenytelen embert látok, pedig normális kornyeken élek és mozgok.


En ezt tapasztaltam.

2015. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na,azóta mi a tapasztalat?

Én olyan 7-8 éves voltam Londonban,ott onnan ismertem fel a helyit,hogy nagyon rusnya volt és az öltözködése is gáz volt.Legalábbis szerintem tésztaképűek voltak.Ha valaki szépre sikerül,az azért van,mert van olyan őse,akiben van gyarmati vonó.A többi nagyon csúnya.

2016. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!