Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Szóval... az a helyzet, hogy nekem sosem tűnne fel az, hogyha tetszenék egy fiúnak, mert nagyon kis önbizalommal rendelkezem. Sosem veszem észre, ha valaki többet akar tőlem, mint barátságot. Az egyetemen van egy srác, akivel elég jól kijövök. Eleinte beszólogatott nekem, ezért azt hittem baja van velem... komolyan vettem, pedig csak viccelődött, és később bocsánatot kért. Azt mondta, valójában nagyon is bír engem. Felemleget olyan dolgokat, amiket fél évvel ezelőtt mondtam, hogy az milyen vicces volt. Mindig megdicsér, hogy jól nézek ki, észreveszi, hogyha más a hajam, meg ilyenek... Továbbra is piszkálódik velem, de már csak nevetünk rajta. Azt is sokszor megjegyzi, hogy jó zenéket hallgatok. Ha bulikban összefutunk állandóan le akar engem itatni. És egyszer megkérdezte mit gondolok róla... eléggé zavarban volt. Szerintetek csak barátkozni akar? Vagy ez több? A helyzet az, hogy elég jóban vagyunk, de nem akarok többet, mint barátság :( És rossz lenne, ha ő mást akarna :(
2015. aug. 30. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos. De ha meg akarsz róla valóban győződni, kérdezz rá.


Miért nem szeretnél tőle semmit? :)

2015. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetemen egy csoportba járunk, és igazándiból van barátnőm, akinek ez a srác nagyon bejön.
2015. aug. 30. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó értem. Mondom, kérdezz rá, azzal jársz a legjobban.
2015. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megakar farkalni!
2015. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az érett választ :)
2015. aug. 30. 16:16
 6/6 anonim válasza:
Szerintem attól mert van barátnőd akinek tetszik, még nem bizos hogy neki is bejön. A legjobb az lenne, ha ezt megbeszélnétek.
2015. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!