Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi, aki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki soha sem akarta "kiélni" magát? Már fiatalon a komoly kapcsolat mellett döntött és nem bánta meg?

Figyelt kérdés

Én mindig is komoly kapcsolatra vágytam, és soha sem akartam bulizni, össze vissza pasizni, meg ilyenek. Inkább, nyugodt visszahúzódó itthon ülő típus vagyok. Most össze jöttem egy sráccal, akivel nagyon jól megvagyunk, viszont fiatalabb nálam és még ő sem élte ki magát. Azt mondta hogy ő komoly kapcsolatra vágyik, de mindenki szerint változni fog. Eddig csak olyan véleményt hallottam hogy nem létezik olyan pasi aki fiatalon ne akarna bulizni vagy csajozni, és aki nem tette meg tizenévesen, az majd 30-on túl fog elhagyni emiatt, amikor már esetleg ott lesznek a gyerekek, és akkor sokkal nagyobb pofára esés lesz. Szóval ha komoly kapcsolatra vágyom akkor csak olyan pasival jöjjek össze aki már kipróbálta egy csomó nővel, csinált egy csomó hülyeséget kamasz korába stb. Az én barátom viszont nem ilyen és félek. Létezhet olyan pasi aki fiatalon a komoly kapcsolat mellett döntött és ez nem is bánta meg?

22/L (19/F)


2015. aug. 30. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok mint élő példa 24F.
2015. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen de ritka már nagyon.
2015. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jajj istenem.

Semmi sem tuti semmi sem 100%.

Soha semmi.

Majd elválik.

2015. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy létezik-e azt nem tudom neked megmondani, maximum olyan aki fiatalon nem éli ki magát idősebb korában meg már nem akar/ nem mer kilépni egy esetleges kapcsolatból.


Tizenévesen csendes és visszahúzódó voltam, kerültem a tömeget. Ebből adódóan nem is éltem ki magamat.

Most 26 évesen támadt bennem egy olyan erősebb érzés, hogy jó lenne végre igazán "élni".

Semmire nincs garancia.

2015. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem akartam kiélni magamat. Ezért nem is volt senkim.


26F

2015. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A parom ilyen. En vahyok az elso szerelme jovore koltozunk ossze es lassan 3,5 eve vagyunk egyutt.

18/L 21/F

2015. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:

Már leírtam párszor,én ilyen voltam/vagyok.

Csak ezzel az a baj,hogy a másik nem feltétlenül és míg én akkor is maradok,mikor nem épp a legjobb és lenne más is,addig a másik nem. Ez sajnos nem így megy.

2015. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27 évesen én még mindig ilyen vagyok. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez változna harmincon felül.
2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyira felkapott téma, hogy "ki kell élned magad". De tudod mit? Sosem vágytam buliba és soha nem is fogok. Baromság az egész. Van, akit hidegen hagy. Pl engem. Ennyi.


24/F

2015. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen. 22 évesen házasodtunk össze több mint 25 évvel ezelőtt.
2015. aug. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!