Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék újra önmagamra? Hogyan barátkozzak? Teljesen felemészt a kapcsolatom. Részletek lent

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista lány vagyok. 1 éve van párkapcsolatom, ő nekem az első, de mióta vele vagyok, csak a kapcsolatunkkal foglalkoztam, ami nem éppen jó irányba halad. Egyre inkább úgy érzem, hogy nem illünk össze, mégsem tudok továbblépni. Alig maradt már önbizalmam, nagyon magányos is vagyok, mivel a barátom keveset foglalkozik velem és rajta kívül szinte nincsenek barátaim.


Kicsit visszahúzódó vagyok, bulizni sem járok, egyedül nem szívesen megyek, társaságom sincs hozzá. Az egyetemen vannak olyanok, akikkel jóban vagyok, de velük csak suliban találkozom, mindenki elfoglalt.


Nem akarom elpazarolni életem legszebb éveit, pedig úgy érzem, ezt teszem. Teljesen felemészt ez a dolog. Ki szeretnék törni ebből az állapotból, többet menni emberek közé, nem csak a kapcsolatomra koncentrálni. De egyedül elég nehéz.


Adjatok valami tanácsot, mit kéne tennem, hogy megváltozzanak a dolgok? Hogyan menjek társaságba egyedül, úgy, hogy nem nyílok meg könnyen? Hogyan lehetnék bátrabb, hogy elhiggyem, hogy én is érek valamit? 21/L



2015. aug. 30. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
írtam privátot
2015. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Első és legfontosabb, lépj ki a kapcsolatból, a többit megbeszéljük levélben ha úgy érzed.
2015. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én az egyetemi baráti körön belül próbálkoznék, üljünk be óra után egyet enni, vagy győzz meg egy bulizósabb embert, hogy csináljon iszogatást. Aztán ezek alakulnak maguktól. Nem csak bulikba lehet járni, pláne, ha nem is nagyon élvezed őket, elmehetsz sportolni is valamit, ott nagyobb is az esélye, hogy találkozol olyan emberekkel, akiket az érdekli, mint téged, közben meg kiadod a felesleges feszültséget.
2015. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Merj kilépni ebből az érzelmi latyakból. Jobb az egyedüllét, mint a romboló együttlét. Nyiss emberek felé, járj el egyetemi klubokba, szabadon válaszott foglalkozásokra, kulturális programokra. Mindig van lehetőség.
2015. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Most mért kell 20%-ra értékelni, hogy írtam a kérdezőnek privátot? Kinek b_ssza ez a csőrét?
2015. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Először is: tényleg ki kell lépni ebből a kapcsolatból, mégpedig mielőbb.

És ha javul az önbizalmad, akkor máris meg fogod látni az ismerkedési lehetőségeket. (Kizártnak tartom, hogy egy egyetemen nincs társasági élet, bulizás... max. nem tudsz róla, mert eddig nem érdekelt.)

2015. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!