Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárod, hogy a párod néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárod, hogy a párod néha megajándékozzon valamivel? Te meg szoktad ajándékozni őt?

Figyelt kérdés

Milyen értékben, milyen ajándékokat vársz el, és milyeneket szoktál te adni?

Kort, nemet is írjatok!



2015. aug. 30. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Elvárnám, de nem teszi.

Tőlem legutóbb egy nagy értékű ajándékot kapott (70 ezer) scak úgy, de én viszonzásul semmit sajna


21l

2015. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek ajándékot kapni, a kis dolgoknak sokkal jobban örülök, mint az ajándéktárgyaknak.
2015. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy mondom, örülök, ha meglep valamivel(szexi fehérnemű, jegyek valahova, ébredésemre kikészített cigi+kávé...). Nem kell, hogy kimondottan ajándék legyen, mármint értékkel rendelkezzen.

Én igyekszem minél többször meglepni a nőt valami aprósággal, vacsit sütök, rajzolok neki, akármi kis szösszenetnek örült mindig..:)

2015. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha le vagyunk égve meg lehet beszélni, hogy most inkább ne, majd eszünk valahol egy jót vagy később együtt ünnepeljük mondjuk a szülinapot-karcsonyt, stb. de azért ünnepekkor elvárom, hogy legalább egy képeslapot vágjanak hozzám.

Mi általában megdumáljuk, hogy élményekre fizetünk be, utazás, kalandpark, strand, amit a másik akar, általában kuponos oldalakról, hogy ne legyen olyan drága.

Illetve próbálunk arra figyelni, hogy árban hasonlókat kérjünk, lepjük meg a másikat, mert az nagyon ciki, ha az egyik ad egy 100 ezres volumenű valamit, a másik pedig neked ad egy 3000 Ftos dekortárgyat.


23/N

2015. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy meglepjük egymást, gondoljunk egymásra.


Mindegy, hogy egy romantikus vacsora (akár étteremben, akár otthon), egy jó kis szaunázás, egy-két koktél, a kedvenc csokim vagy az ő kedvenc autósmagazinja, egy csokor virág vagy egy üveg jó bor...


Az értéket nem várom el, az sem baj, ha semmibe sem került. Csak azt várom el, hogy gondoljon rám.

2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alap egy kapcsolatban.
2015. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem várom el, és konkrétan én sem SZOKTAM adni. Néha előfordul, ha esetleg megyek valamerre és meglátok valami kis apróságot, ami rá emlékeztet, akkor nyilván meglepem vele, de ez nem szokás szintű. Ugyanígy, elvárásom sincs, értékről meg aztán pláne. Nagyon sablonos vagyok, tudom, de én virágnak örülök a legjobban :) A legutóbb addig rágtam a fülét, míg munkából hazajövet vett nekem egy kaktuszt. Nem tudom az értékét, őszintén, a legdrágább valami, amire jelenleg vágyom, az egy bonsai fa. Nagyobb értékű ajándékot amúgy komolyabb ünnepekkor, karácsony, szülinap, ilyesmire adunk egymásnak. Csak úgy a mindennapokban nekem ez az a dolog, ami határozottan jól esik, ennél többet el se várok. Még csoki se kell, sütök én elég sütit magamtól.


22/L

2015. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajándék max. alkalmakra, inkább amolyan szívességek, figyelmességek vannak köztünk. Pl. viszek neki a kedvenc sütijéből, vagy ha látok egy könyvet, amiről tudom, hogy érdekli, megveszem neki. De nálunk is inkább az élmények dominálnak.
2015. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!