Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak vagy a nők "vétke",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők "vétke", hogy a nők manapság már alig mernek smink nélkül mutatkozni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 20:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%

Nekem smink nélkül sokkal jobban bejönnek a nők, úgyhogy az én vétkem biztosan nem, sőt, örülnék, ha több nőt látnék smink nélkül. :)


De amúgy szerintem a férfiak és a nők is tehetnek róla, természetesen általánosságban, mert vannak kivételek.

2015. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
3%

Ez evidens, hogy a nőké.


Egy férfinak bőven elég "smink" a szappan, a meleg víz és a sampon.

2015. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
19%
A nők és a média.
2015. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Úgy összességében a társadalom vétke, ez a hülye modern felgyorsult világ, ami a médián keresztül meghülyíti az embereket.
2015. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, a 3-assal egyetértek, a média szerepét nem szabad kifelejteni.
2015. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sem vezethető vissza egy nemre, az egész társadalomnak a "hibája".

Viszont érdekes dolog, hogy itt gyakorin mindenki a smink nélküli lányokat szereti, de a való életben azt tapasztalom, hogy az utcán szinte kizárólag akkor néznek meg, ha van rajtam smink (pedig egyáltalán nem kihívóan sminkelek, sőt, kifejezetten alig észrevehetően).

2015. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már olyan véleményt egy huszonéves sráctól, hogy "a lány az első randin ápolatlan volt, se smink, se hajfestés..."


6.os, mert a legtöbb férfi sem tudja megkülönböztetni a diszkrét, nappali sminket a sminktelentől. Volt itt egy vita, pont sminkelés témában, amikor a fiú belinkelt egy fotót, a lányon volt alapozó, szempillafesték, talán még egy halvány rúzs is, a haja szőkére festve, mellír csíkokkal, és nem tudtuk meggyőzni a srácot, hogy bizony, van rajta smink, váltig állította, hogy nincs rajta semmi :)

2015. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

#7: Általánosítás. Én észre veszem ,ha nincs rajta és általában jobban értékelem. Szeretem ha vállalja önmagát és nem a társadalomnak akar megfelelni. Nem szeretem ha valaki "beáll a sorba".


24/F

2015. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen, igazad van, ugyanezt gondolom. Amire a férfiak azt hiszik, hogy teljesen természetes, nulla smink, azon biztos van egy kis korrektor/alapozó, szempillafesték, pirosító.
2015. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
A válaszom Wandának szólt.
2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!