Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem szeret bele előbb-utóbb a szeretőjébe?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Remélem nincs. Egy szeretőtartó férfibölcs.
2015. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A bölcs tévedett. Sok ilyen nő kell.
2015. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam szerető, de nem a klasszikus értelemben: egyikőnknek sem volt senkije, mégsem jártunk. Pont azért, mert nem lettünk szerelmesek, de a szex jó volt. Szóval ebben az értelemben létezik.
2015. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nekem volt szeretom. Soha nem lettem bele szerelmes. Nagyon kedveltuk egymast (nyilvan, kulonben nem jartunk volna ossze) de nem terveztunk kozos jovot meg komoly kapcsolatot.


Aztan elkoltoztem messze de amikor hazalatogatok mindig talalkozunk es mar nem fekszunk ossze de jo baratok maradtunk. Talan o az egyetlen ferfi az eletemben, akivel ugy fekudtem le, hgoy sose voltam bele szerelmes.


36/N

2015. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs! A nők érzékenyebbek a férfiak nagy részének pedig csak kaland! Sajnos tapasztalatból beszélek! 37/N
2015. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen,nekem is volt olyan szeretőm,akibe nem szerettem bele,csak nagyon kedveltem,vonzódtam hozzá.Igaz,egy hajszálnyira voltam,de az ész győzött.Viszont sajnos más esetben nem így történt.
2015. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!